Catering dietetyczny Gniezno

W pewnym momencie przychodzi taki czas, że człowiek chce coś zmienić w swoim życiu. Intencje są zawsze bardzo dobre, tylko niestety dosyć ciężko jest nam wdrożyć dobre zmiany i się ich trzymać. Mamy jednak na to rozwiązanie. Wystarczy, że wykażesz chociaż odrobinę inicjatywy, a my zadbamy abyś w tym wytrwał do końca. Skąd to wiemy? Ano stąd, że na pewno nie dasz rady się powstrzymać przed naszym przepyszny cateringiem dietetycznym w Gnieźnie. Nie ma zatem na co czekać, trzeba działać i zrobić zmianę na lepsze, czyli zamówić nasz catering w Gnieźnie.

Posiłki dietetyczne w Gnieźnie na dowóz – bogaty wybór

Wybierając nasz catering dietetyczny w Gnieźnie staniesz przed niepowtarzalną okazją dołączenia do społeczności ludzi, żyjących zdrowym trybem życia. Wszystko to za sprawą naszych pysznych, ale przede wszystkim zdrowych i zbilansowanych posiłków dietetycznych na dowóz. Prawda jest taka, że w momencie kiedy każdego poranka zjawia się kurier z gotowymi posiłkami, a jedyne o co musisz zadbać to o to, aby zjadać te dania o stałych godzinach, otwiera się przed Tobą szansa na trzymanie się tej diety, jak nigdy dotąd. Dodatkowo, nie ma dla nas znaczenia jakie są Twoje wymagania żywieniowe, bowiem sprostamy każdym. Wystarczy, że określisz się na samym początku co lubisz jeść, a czego zdecydowanie nie chciałbyś znaleźć w swojej diecie. Nasza firma dietetyczna powstała po to, aby sprostać Twoim potrzebom, a jednocześnie zadbać o Twój zdrowy styl życia!

Najlepsza firma cateringowa w Gnieźnie – zaoszczędź swój cenny czas

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, współpraca z nami pozwoli Ci zaoszczędzić Twój cenny czas, którego zawsze jest mniej niż by się chciało. Możesz spytać w jaki sposób. Odpowiemy trzema pytaniami. Ile czasu spędzasz w tygodniu na robienie zakupów, wybieraniu odpowiednich produktów i staniu w kolejce? Ile czasu zadajesz jedno z najpopularniejszych pytań ‘ co jutro na obiad? I ostatnie pytanie, ile czasu spędzasz każdego dnia przygotowując każdy posiłek? No właśnie, jeśli zsumujesz te wszystkie wartości wyjdzie Ci całe mnóstwo godzin. Decydując się na nasz catering dietetyczny w Gnieźnie możemy Cię zapewnić, że wszystkie te godziny przekształcą się w Twój czas wolny. Dlatego nie zwlekaj i zamów swoją dietę na dowóz w Gnieźnie już dziś!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Ile kosztuje catering dietetyczny Fresh Catering w Gnieźnie?

Catering dietetyczny, jaki realizujemy w Gnieźnie to elastyczne rozwiązanie. Możesz wybrać dietę już od 1470 zł/30 dni, do 3750 zł/30 dni. Koszt diety pudełkowej uzależniony jest od rodzaju diety, kaloryczności oraz liczby dni, w które chcesz otrzymywać posiłki. Poznaj nasz cennik i wybierz wariant dla siebie.

2. Jakie diety oferuje Fresh Catering w Gnieźnie?

Wybierając fit catering z Gniezna, możesz jeść tak, jak lubisz. W naszej ofercie dostępna jest dieta:

 • redukcyjna,
 • śródziemnomorska,
 • optimal,
 • bez glutenu i laktozy,
 • wegetariańska,
 • wege+ryba,
 • no fish,
 • sport.

Do wyboru oferujemy także pakiety obejmujące mniejszą liczbę posiłków:

 • dobry początek dnia,
 • zdrowy lunch,
 • zrzucaj kilogramy

oraz soki w pakiecie Fresh Detox.

3. Jak zamówić dietę pudełkową od Fresh Catering w Gnieźnie?

Nasz catering dietetyczny zamówisz w kilku łatwych krokach:

 1. otwórz zakładkę „Zamów”,
 2. wskaż województwo,
 3. wybierz zestaw dla siebie,
 4. ustal liczbę posiłków, kaloryczność i liczbę dni,
 5. podaj niezbędne dane i opłać zamówienie.

To wystarczy – nasza firma cateringowa zadba, aby dieta pudełkowa została dostarczona na czas, prosto pod Twoje drzwi.

Call Now Button