Catering dietetyczny Gniewkowo

Wybierz swój wymarzony catering dietetyczny w Gniewkowie i skorzystaj z oferty z dowozem. Dieta pudełkowa może przyjmować różne formy. Oferujemy posiłki dietetyczne zarówno dla osób, które chcą schudnąć, jak i tych, które planują przejść na dietę bezglutenową. Specjalnie przygotowany catering dietetyczny w Gniewkowie pomoże Ci osiągnąć założone cele – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dieta Redukcyjna

Dieta redukcyjna dedykowana dla dorosłych kobiet i mężczyzn, pozwala w możliwie krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki takiej diecie można ładnie wyszczuplić wszystkie partie ciała oraz podkreślić figurę.

Dieta Optimal

Dieta Optimal to zestaw pięciu świeżych posiłków o zbilansowanej wartości kalorycznej oparty na wykluczeniu produktów tłustych, zawierających duże ilości cukrów, oraz produktów wysoko przetworzonych.

Dieta Wegetariańska

Dieta wegetariańska dedykowana dla osób które wykluczają z menu mięso zwierząt i ryb, zawiera dużo białek roślinnych z dominujących w diecie warzyw strączkowych.

Dieta z niskim indeksem glikemicznym

Nowość w ofercie Fresh Catering! Dieta z niskim indeksem glikemicznym skierowana jest do osób które ze względów zdrowotnych stawiają na spożycie produktów o obniżonej ilości węglowodanów.

2 Low Carb

Dieta niskowęglowodanowa, zdrowa i rozsądna, co w przypadku popularnych diet redukujących tkankę tłuszczową jest wyjątkowo rzadko spotykane. Dieta bogata w dobrej jakości węglowodany i tłuszcze ma pozytywny wpływ na stabilizację poziomu cukru we krwi.

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy dedykowana jest dla osób które wykluczają z menu produkty zbożowe zawierające gluten takich jak: żyto, pszenżyto, jęczmień i owies. Tym co wyróżnia nas na tle innych firm jest fakt że pieczywo bezglutenowe wypiekamy sami bez cukru i zbędnych konserwantów.

Dieta Sport

Dieta przeznaczona dla osób intensywnie trenujących. Wysokobiałkowy plan żywieniowy stworzony z myślą o budowaniu masy mięśniowej i utracie tkanki tłuszczowej. Menu diety sportowej opiera się o wysoką zawartość białka i tłuszczów oraz niskiej podaży węglowodanów w regularnych posiłkach.Dieta No Fish

Dieta dla osób które w swoim menu wykluczają ryby. Specjalnie dobrane przez dietetyka pod względem wartości odżywczych i kalorycznych potrawy bazujące na diecie redukcyjnej. W no Fish eliminujemy ryby i owoce morza, jednocześnie zastępując je innymi białkami pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego w zbilansowanych wartościach.


Dieta Lekkostrawna NOWOŚĆ!

Dieta przeznaczona dla osób, które w związku ze stanem zdrowia, przebytymi chorobami, przewlekłymi problemami z przewodem pokarmowym lub też wiekiem wymagają pokarmów lekko strawnych, szybko przyswajanych przez organizm. Dieta ta odciąża układ pokarmowy, eliminuje zaparcia, redukuje wzdęcia, redukuje refluks i zgagę, pozwala na uczucie lekkości a jednocześnie dostarcza niezbędne składnik odżywcze.

FreshBox

FreshBox to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie na gotowe posiłki niedietetyczne dostarczane do domów dla seniorów i osób przebywających w domach w czasie kwarantanny i nie tylko. Cena dotyczy FreshBoxa składającego się z zupy i drugiego dania na okres 1 dnia. Do wyboru jest kilka propozycji zmienianych co tydzień. Do podanej kwoty należy doliczyć wartość dostawy zależną od miasta dostawy

Fresh Detox

Fresh Detox. Kuracja odchudzająca składająca się z 6 soków o łącznej kaloryczności 2000. Polecana wszystkim, którzy chcą pozbyć się toksyn z organizmu, oraz zrzucić zbędne kilogramy.

Mini Pakiety

Mini Pakiety składają się z kilku wybranych posiłków z diety redukcyjnej i innych. Najmniejszy pakiet jaki dostarczamy do pracy lub pod wskazany adres to obiad i drugie śniadanie, idealny zestaw do pracy. Dostępne są różne warianty do wyboru, zapraszamy 🙂Dieta pudełkowa z dowozem do domu w Gniewkowie i okolicy

Korzystając z usług naszej firmy, możesz każdego dnia jeść pełnowartościowe posiłki dietetyczne:

  • śródziemnomorskie,
  • bez mięsa,
  • bez glutenu,
  • bez laktozy,
  • skomponowane tak, aby pomóc w racjonalnym odchudzaniu.

Dieta pudełkowa z dowozem do domu umożliwia też zaoszczędzenie czasu. Zamiast planowania i przyrządzania posiłków, zyskasz dużo wolnych godzin, które można wykorzystać na dodatkową pracę, hobby lub odpoczynek. Posiłki komponujemy według indywidualnych kryteriów – każda zamawiająca osoba może też skorzystać z naszego doradztwa. Wszystkie dania są pyszne i urozmaicone zarówno pod względem smaku, jak i składników odżywczych. Mieszkańców Gniewkowa i okolic zapraszamy do zapoznania się z ofertą i indywidualnego kontaktu. Skomponujemy dla Ciebie catering dietetyczny, który całkowicie Cię zaskoczy. Dzięki naszym kucharzom i dietetykom zyskasz więcej energii, uśmiechu, dobrego samopoczucia i gotowości do wykonywania codziennych obowiązków. Zbilansowane posiłki z dowozem do domu odpowiadają na nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Sprawdź gdzie dowozimy pudełka

Poniżej prezentujemy miejscowości, do których aktualniemy dowozimy nasz catering. 

Call Now Button