Catering dietetyczny Toruń

W życiu każdego z nas nadchodzi w pewnym momencie pora na zmiany. Zdarza się, że są to zmiany na lepsze, ale i zdarza się, że niestety są to czasem zmiany na gorsze. Mamy jednak dla was ofertę zmiany na dobre! I to bez dwóch zdań. Ciężko jest bowiem przywołać jakieś argumenty, które by obnażały minusy cateringu dietetycznego w Toruniu. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu i się tego trzymać, nasz catering dietetyczny w Toruniu jest dla Ciebie jedynym jak i najlepszym rozwiązaniem!

Dieta Redukcyjna

Dieta redukcyjna dedykowana dla dorosłych kobiet i mężczyzn, pozwala w możliwie krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki takiej diecie można ładnie wyszczuplić wszystkie partie ciała oraz podkreślić figurę.

Dieta Optimal

Dieta Optimal to zestaw pięciu świeżych posiłków o zbilansowanej wartości kalorycznej oparty na wykluczeniu produktów tłustych, zawierających duże ilości cukrów, oraz produktów wysoko przetworzonych.

Dieta Wegetariańska

Dieta wegetariańska dedykowana dla osób które wykluczają z menu mięso zwierząt i ryb, zawiera dużo białek roślinnych z dominujących w diecie warzyw strączkowych.

Dieta z niskim indeksem glikemicznym

Nowość w ofercie Fresh Catering! Dieta z niskim indeksem glikemicznym skierowana jest do osób które ze względów zdrowotnych stawiają na spożycie produktów o obniżonej ilości węglowodanów.

2 Low Carb

Dieta niskowęglowodanowa, zdrowa i rozsądna, co w przypadku popularnych diet redukujących tkankę tłuszczową jest wyjątkowo rzadko spotykane. Dieta bogata w dobrej jakości węglowodany i tłuszcze ma pozytywny wpływ na stabilizację poziomu cukru we krwi.

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy dedykowana jest dla osób które wykluczają z menu produkty zbożowe zawierające gluten takich jak: żyto, pszenżyto, jęczmień i owies. Tym co wyróżnia nas na tle innych firm jest fakt że pieczywo bezglutenowe wypiekamy sami bez cukru i zbędnych konserwantów.

Dieta Sport

Dieta przeznaczona dla osób intensywnie trenujących. Wysokobiałkowy plan żywieniowy stworzony z myślą o budowaniu masy mięśniowej i utracie tkanki tłuszczowej. Menu diety sportowej opiera się o wysoką zawartość białka i tłuszczów oraz niskiej podaży węglowodanów w regularnych posiłkach.Dieta No Fish

Dieta dla osób które w swoim menu wykluczają ryby. Specjalnie dobrane przez dietetyka pod względem wartości odżywczych i kalorycznych potrawy bazujące na diecie redukcyjnej. W no Fish eliminujemy ryby i owoce morza, jednocześnie zastępując je innymi białkami pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego w zbilansowanych wartościach.


Dieta Lekkostrawna NOWOŚĆ!

Dieta przeznaczona dla osób, które w związku ze stanem zdrowia, przebytymi chorobami, przewlekłymi problemami z przewodem pokarmowym lub też wiekiem wymagają pokarmów lekko strawnych, szybko przyswajanych przez organizm. Dieta ta odciąża układ pokarmowy, eliminuje zaparcia, redukuje wzdęcia, redukuje refluks i zgagę, pozwala na uczucie lekkości a jednocześnie dostarcza niezbędne składnik odżywcze.

FreshBox

FreshBox to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie na gotowe posiłki niedietetyczne dostarczane do domów dla seniorów i osób przebywających w domach w czasie kwarantanny i nie tylko. Cena dotyczy FreshBoxa składającego się z zupy i drugiego dania na okres 1 dnia. Do wyboru jest kilka propozycji zmienianych co tydzień. Do podanej kwoty należy doliczyć wartość dostawy zależną od miasta dostawy

Fresh Detox

Fresh Detox. Kuracja odchudzająca składająca się z 6 soków o łącznej kaloryczności 2000. Polecana wszystkim, którzy chcą pozbyć się toksyn z organizmu, oraz zrzucić zbędne kilogramy.

Mini Pakiety

Mini Pakiety składają się z kilku wybranych posiłków z diety redukcyjnej i innych. Najmniejszy pakiet jaki dostarczamy do pracy lub pod wskazany adres to obiad i drugie śniadanie, idealny zestaw do pracy. Dostępne są różne warianty do wyboru, zapraszamy 🙂Posiłki dietetyczne w Toruniu na dowóz – szeroka oferta

Teraz przed Tobą bardzo ważna decyzja – czy dołączysz do grupy naszych zadowolonych klientów, czy też nie. Sam fakt, że trafiłeś tutaj już jest znamienny i świadczy, że myślisz o tym całkiem poważnie. Z doświadczenia wiemy, że odkładanie spraw na później nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż często takie postanowienia po prostu się rozmywają. Dlatego proponujemy niezwłocznie podjąć decyzję i skorzystać z naszego cateringu dietetycznego w Toruniu. Jeśli martwisz się, że w swoich posiłkach znajdziesz produkty bądź dania, których delikatnie mówiąc nie lubisz, jest to obawa bezzasadna. Dlaczego? Ano dlatego, że przed rozpoczęciem współpracy z naszą firmą cateringową robimy wywiad, aby dowiedzieć się jakie produkty jesz, jakich nie, i dopiero potem układamy dietę idealnie skrojoną do Twoich potrzeb i oczekiwań!

Najlepsza firma cateringowa w Toruniu – zwiększ poziom swojej wygody

Czy jeśli miałbyś więcej wolnego czasu to śmiało mógłbyś stwierdzić, że poziom Twojej wygody się polepszy? Bez wątpienia tak. Właśnie to jest elementem dodatkowym przy naszym cateringu dietetycznym w Toruniu. Zaoszczędzisz czas, który normalnie spędziłbyś w sklepie bądź w kuchni, a w dodatku będziesz się zdrowo odżywiać i budować wymarzoną sylwetkę. Brzmi świetnie, prawda? Bez wątpienia, bowiem nasz catering w Toruniu jest świetny! Nie trać zatem więcej czasu i nie zastanawiaj się, tylko zamów nasz catering dietetyczny już teraz!

Sprawdź gdzie dowozimy pudełka

Poniżej prezentujemy miejscowości, do których aktualniemy dowozimy nasz catering. 

Call Now Button