Catering dietetyczny Swarzędz

Chcesz znaleźć najlepszy catering dietetyczny w Swarzędzu? Śmiało wybierz Fresh Catering, a przekonasz się, że odpowiednio zbilansowana dieta to klucz do sukcesu. Wspólnie zadbamy o pełnowartościowe posiłki, dzięki którym poczujesz się zdrowo. Często jesteśmy zabiegani i nie mamy czasu na planowanie czy gotowanie jedzenia. Mieszkasz w Swarzędzu, codziennie dojeżdżasz do Poznania i wolisz poświęcić czas najbliższym? Dieta pudełkowa Fresh Catering to rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny w Swarzędzu z dostawą do domu

Planowanie codziennych zakupów nie jest Twoją specjalnością? Wyobraź sobie, że nie musisz wracając z pracy biegać po sklepie w poszukiwaniu czegoś na szybki obiad. Przyjemna wizja, prawda? Jeśli nie chcesz zastanawiać się nad tym, co zjeść na obiad, wybierz catering dietetyczny w Swarzędzu. Stworzymy urozmaicone menu, dopasowane do Twojej aktywności i nawyków żywieniowych. Fresh Catering zapewnia:

  • sezonowe produkty od regionalnych dostawców,
  • smaczne, pełne umami posiłki przygotowane przez profesjonalnego szefa kuchni,
  • menu tworzone w konsultacji z dietetykiem.

Zalety diety pudełkowej

Zastanawiasz się, który catering dietetyczny w Swarzędzu wybrać? Poznaj cztery zalety diety pudełkowej Fresh Catering.

  • Posiadamy rozbudowane menu, uwzględniające między innymi dietę redukcyjną, wegetariańską oraz dietę bez laktozy i glutenu.
  • Ty wybierasz ilość posiłków oraz ich kaloryczność, a także wskazujesz dni, w które mamy dostarczyć catering.
  • Oferujemy dietę pudełkową zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.
  • Mamy system składania zamówień prosty w obsłudze.

Oszczędź czas razem z cateringiem dietetycznym w Swarzędzu. Możesz cieszyć się smacznymi posiłkami, bez konieczności robienia zakupów i ciągłego planowania. Nasza dietetyczka zadba o to, by Twoja dieta była zdrowa i uwzględniała potrzeby Twojego organizmu. Zamów dietę pudełkową od Fresh Catering w Swarzędzu!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Ile kosztuje catering dietetyczny w Swarzędzu od Fresh Catering?

Cena naszych usług zależy od pakietu, jaki wybierzesz. Wybierając pakiet na 50 dni możesz zaoszczędzić nawet 250 zł! Przykładowo, decydując się na dietę wegetariańską (100 kalorii) na 1 dzień zapłacisz 52 zł. Ta sama dieta w pakiecie 50 dni kosztuje 47 zł.

2. Jaką dietę pudełkową od Fresh Catering wybrać?

Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z dietą pudełkową w Swarzędzu, możesz skorzystać z naszej opcji „Fit Start”. Nasi dietetycy zapewniają bezpłatną konsultację, dzięki której dowiesz się jaki wariant i jaką kaloryczność wybrać do swoich potrzeb.

3. Jak złożyć zamówienie na catering dietetyczny do Swarzędza?

Zamówienia należy składać online poprzez zakładkę „Zamów”. Wybierając miejscowość, określ jakie menu Cię interesuje, ile ma posiadać kalorii oraz na jaki okres chcesz skorzystać z naszej diety pudełkowej w Swarzędzu. Potrzebne będą też dane kontaktowe oraz adres dostawy.

Call Now Button