Catering dietetyczny Łódź

Catering dietetyczny w Łodzi z dowozem do domu i biura może okazać się najlepszym rozwiązaniem na smaczną i co najważniejsze — zdrową dietę, dzięki której gwarantujesz sobie pełnowartościowe, świeże i idealnie dopasowane do potrzeb posiłki.

Dieta Redukcyjna

Dieta redukcyjna dedykowana dla dorosłych kobiet i mężczyzn, pozwala w możliwie krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki takiej diecie można ładnie wyszczuplić wszystkie partie ciała oraz podkreślić figurę.

Dieta Optimal

Dieta Optimal to zestaw pięciu świeżych posiłków o zbilansowanej wartości kalorycznej oparty na wykluczeniu produktów tłustych, zawierających duże ilości cukrów, oraz produktów wysoko przetworzonych.

Dieta Wegetariańska

Dieta wegetariańska dedykowana dla osób które wykluczają z menu mięso zwierząt i ryb, zawiera dużo białek roślinnych z dominujących w diecie warzyw strączkowych.

Dieta z niskim indeksem glikemicznym

Nowość w ofercie Fresh Catering! Dieta z niskim indeksem glikemicznym skierowana jest do osób które ze względów zdrowotnych stawiają na spożycie produktów o obniżonej ilości węglowodanów.

2 Low Carb

Dieta niskowęglowodanowa, zdrowa i rozsądna, co w przypadku popularnych diet redukujących tkankę tłuszczową jest wyjątkowo rzadko spotykane. Dieta bogata w dobrej jakości węglowodany i tłuszcze ma pozytywny wpływ na stabilizację poziomu cukru we krwi.

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy dedykowana jest dla osób które wykluczają z menu produkty zbożowe zawierające gluten takich jak: żyto, pszenżyto, jęczmień i owies. Tym co wyróżnia nas na tle innych firm jest fakt że pieczywo bezglutenowe wypiekamy sami bez cukru i zbędnych konserwantów.

Dieta Sport

Dieta przeznaczona dla osób intensywnie trenujących. Wysokobiałkowy plan żywieniowy stworzony z myślą o budowaniu masy mięśniowej i utracie tkanki tłuszczowej. Menu diety sportowej opiera się o wysoką zawartość białka i tłuszczów oraz niskiej podaży węglowodanów w regularnych posiłkach.Dieta No Fish

Dieta dla osób które w swoim menu wykluczają ryby. Specjalnie dobrane przez dietetyka pod względem wartości odżywczych i kalorycznych potrawy bazujące na diecie redukcyjnej. W no Fish eliminujemy ryby i owoce morza, jednocześnie zastępując je innymi białkami pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego w zbilansowanych wartościach.


Dieta Lekkostrawna NOWOŚĆ!

Dieta przeznaczona dla osób, które w związku ze stanem zdrowia, przebytymi chorobami, przewlekłymi problemami z przewodem pokarmowym lub też wiekiem wymagają pokarmów lekko strawnych, szybko przyswajanych przez organizm. Dieta ta odciąża układ pokarmowy, eliminuje zaparcia, redukuje wzdęcia, redukuje refluks i zgagę, pozwala na uczucie lekkości a jednocześnie dostarcza niezbędne składnik odżywcze.

FreshBox

FreshBox to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie na gotowe posiłki niedietetyczne dostarczane do domów dla seniorów i osób przebywających w domach w czasie kwarantanny i nie tylko. Cena dotyczy FreshBoxa składającego się z zupy i drugiego dania na okres 1 dnia. Do wyboru jest kilka propozycji zmienianych co tydzień. Do podanej kwoty należy doliczyć wartość dostawy zależną od miasta dostawy

Fresh Detox

Fresh Detox. Kuracja odchudzająca składająca się z 6 soków o łącznej kaloryczności 2000. Polecana wszystkim, którzy chcą pozbyć się toksyn z organizmu, oraz zrzucić zbędne kilogramy.

Mini Pakiety

Mini Pakiety składają się z kilku wybranych posiłków z diety redukcyjnej i innych. Najmniejszy pakiet jaki dostarczamy do pracy lub pod wskazany adres to obiad i drugie śniadanie, idealny zestaw do pracy. Dostępne są różne warianty do wyboru, zapraszamy 🙂Dieta pudełkowa dla każdego z dostawą w Łodzi

Dieta redukcyjnadieta Optimaldieta wegetariańskadieta z niskim indeksem glikemicznymdieta Sirtfood, dieta bez glutenu i laktozydieta no fish i dieta sport – mamy przyjemność zaoferować Ci wiele smacznych propozycji w wielu ciekawych wariantach do wyboru. Dzięki diecie pudełkowej możesz oszczędzić czas niezbędny do przygotowania dań i poświęcić więcej czasu na swoje pasje.

Zamów z dowozem do domu lub biura!

Catering dietetyczny w Łodzi to dieta pudełkowa z dowozem. Dzięki takiemu rozwiązaniu można jeszcze lepiej zadbać o swój komfort. Możesz mieć pewność, że nawet mimo szybkiego trybu życia, otrzymasz pyszne i zdrowe posiłki z dowozem pod wskazany adres w Łodzi i okolicach – bez względu na to, czy jest to adres domowy, czy dowóz do biura.

FAQ

Jakie diety pudełkowe znajdziesz w naszej ofercie?

Nasza dieta pudełkowa z dowozem do Łodzi to smaczne i świeże diety wegetariańska, redukcyjna, bez ryb, dla sportowców, rewitalizująca, z niskim indeksem glikemicznym, bez laktozy i bez glutenu.

Dla kogo catering pudełkowy?

Dieta pudełkowa dla osób z Łodzi i okolic to idealne rozwiązanie kiedy chcesz poczuć się lepiej i zdrowiej. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą poświęcać czasu na samodzielne przygotowywanie pysznych dań.

Dlaczego warto wybrać właśnie catering dietetyczny dostarczany przez Fresh Catering?

Catering dietetyczny to smaczne, świeże i różnorodne dania, które nigdy nie powszednieją! Każda dieta pudełkowa z naszej oferty ma indywidualnie dopasowany do potrzeb bilans kaloryczny. Dostarczamy catering z dowozem do Łodzi – do domu, mieszkania lub biura.

Jak zamówić dietę pudełkową od Fresh Catering na terenie Łodzi?

Jeśli mieszkasz w Łodzi i jego okolicach i interesuje Cię catering dietetyczny — zamów wybrany plan za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy podać swoje dane, wybrać typ diety i zapotrzebowanie kaloryczne. Jeśli masz jakieś pytania — możesz również skontaktować się z naszą infolinią.

Sprawdź gdzie dowozimy pudełka

Poniżej prezentujemy miejscowości, do których aktualniemy dowozimy nasz catering. 

Call Now Button