Catering dietetyczny Śrem

Chcesz zadbać o sylwetkę, zdrowie i dobre samopoczucie? Sprawdź catering dietetyczny w Śremie od Fresh Catering i przekonaj się, że zdrowo, znaczy smacznie oraz efektywnie! Każdego dnia dostarczymy Ci świeże, pełne smaku i wartości odżywczych posiłki, dzięki którym zdrowe odżywianie stanie się Twoim przyjemnym nawykiem. Nasza dieta pudełkowa pozwala klientom ze Śremu zaoszczędzić czas, pieniądze, a przy tym jeść to, co naprawdę lubią i dostarczać do organizmu to, czego potrzebuje. Przekonaj się, jak niewiele potrzeba, by żyć zdrowo i smacznie!

Dieta Redukcyjna

Dieta redukcyjna dedykowana dla dorosłych kobiet i mężczyzn, pozwala w możliwie krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki takiej diecie można ładnie wyszczuplić wszystkie partie ciała oraz podkreślić figurę.

Dieta Optimal

Dieta Optimal to zestaw pięciu świeżych posiłków o zbilansowanej wartości kalorycznej oparty na wykluczeniu produktów tłustych, zawierających duże ilości cukrów, oraz produktów wysoko przetworzonych.

Dieta Wegetariańska

Dieta wegetariańska dedykowana dla osób które wykluczają z menu mięso zwierząt i ryb, zawiera dużo białek roślinnych z dominujących w diecie warzyw strączkowych.

Dieta z niskim indeksem glikemicznym

Nowość w ofercie Fresh Catering! Dieta z niskim indeksem glikemicznym skierowana jest do osób które ze względów zdrowotnych stawiają na spożycie produktów o obniżonej ilości węglowodanów.

2 Low Carb

Dieta niskowęglowodanowa, zdrowa i rozsądna, co w przypadku popularnych diet redukujących tkankę tłuszczową jest wyjątkowo rzadko spotykane. Dieta bogata w dobrej jakości węglowodany i tłuszcze ma pozytywny wpływ na stabilizację poziomu cukru we krwi.

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy dedykowana jest dla osób które wykluczają z menu produkty zbożowe zawierające gluten takich jak: żyto, pszenżyto, jęczmień i owies. Tym co wyróżnia nas na tle innych firm jest fakt że pieczywo bezglutenowe wypiekamy sami bez cukru i zbędnych konserwantów.

Dieta Sport

Dieta przeznaczona dla osób intensywnie trenujących. Wysokobiałkowy plan żywieniowy stworzony z myślą o budowaniu masy mięśniowej i utracie tkanki tłuszczowej. Menu diety sportowej opiera się o wysoką zawartość białka i tłuszczów oraz niskiej podaży węglowodanów w regularnych posiłkach.Dieta No Fish

Dieta dla osób które w swoim menu wykluczają ryby. Specjalnie dobrane przez dietetyka pod względem wartości odżywczych i kalorycznych potrawy bazujące na diecie redukcyjnej. W no Fish eliminujemy ryby i owoce morza, jednocześnie zastępując je innymi białkami pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego w zbilansowanych wartościach.


Dieta Lekkostrawna NOWOŚĆ!

Dieta przeznaczona dla osób, które w związku ze stanem zdrowia, przebytymi chorobami, przewlekłymi problemami z przewodem pokarmowym lub też wiekiem wymagają pokarmów lekko strawnych, szybko przyswajanych przez organizm. Dieta ta odciąża układ pokarmowy, eliminuje zaparcia, redukuje wzdęcia, redukuje refluks i zgagę, pozwala na uczucie lekkości a jednocześnie dostarcza niezbędne składnik odżywcze.

FreshBox

FreshBox to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie na gotowe posiłki niedietetyczne dostarczane do domów dla seniorów i osób przebywających w domach w czasie kwarantanny i nie tylko. Cena dotyczy FreshBoxa składającego się z zupy i drugiego dania na okres 1 dnia. Do wyboru jest kilka propozycji zmienianych co tydzień. Do podanej kwoty należy doliczyć wartość dostawy zależną od miasta dostawy

Fresh Detox

Fresh Detox. Kuracja odchudzająca składająca się z 6 soków o łącznej kaloryczności 2000. Polecana wszystkim, którzy chcą pozbyć się toksyn z organizmu, oraz zrzucić zbędne kilogramy.

Mini Pakiety

Mini Pakiety składają się z kilku wybranych posiłków z diety redukcyjnej i innych. Najmniejszy pakiet jaki dostarczamy do pracy lub pod wskazany adres to obiad i drugie śniadanie, idealny zestaw do pracy. Dostępne są różne warianty do wyboru, zapraszamy 🙂Catering dietetyczny – i żyje się lepiej

Wyobraź sobie, jak wygodnie byłoby nie zastanawiać się więcej, co zrobić na obiad, jakie posiłki przygotować do pracy i kiedy jechać na zakupy, by uniknąć kolejek. Catering dietetyczny pozwoli Ci nie tylko zatroszczyć się o siebie, ale i ułatwi Ci życie. Cały nasz zespół czuwa, abyś mógł zyskać dodatkowe pokłady energii oraz czas, który poświęcisz na to, co naprawdę sprawia Ci radość.

 • Nasz szef kuchni każdego dnia przygotowuje posiłki, dzięki którym na nowo odkryjesz smak produktów, które tak dobrze znasz.
 • Doświadczony dietetyk dba, aby każdy posiłek był odpowiednio zbilansowany i przystosowany do kaloryczności każdego klienta.
 • Lokalni dostawcy zapewniają nam dostęp do regionalnych i sezonowych produktów najwyższej jakości, dzięki którym dostarczamy naszym klientom to, co najlepsze.

Nasza dieta pudełkowa, z jakiej możesz skorzystać w Śremie, pozwoli Ci czerpać z każdej chwili jeszcze więcej. Z naszego cateringu dietetycznego mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi – zdrowe odżywianie jest dla każdego.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Ile kosztuje catering dietetyczny w Śremie od Fresh Catering?

Zależnie od tego, na który wariant się zdecydujesz, zapłacisz adekwatnie do ceny wybranego pakietu z naszego menu. Możesz wybrać pakiet na:

 • 1 dzień,
 • 10 dni,
 • 20 dni,
 • 30 dni,
 • 50 dni,

Im dłuższy pakiet diety pudełkowej ze Śremu wybierzesz, tym zapłacisz mniej. Przykładowo dieta optimal (2000 kcal) na jeden dzień kosztuje 64 zł. Wykupując ją w pakiecie 50 dni zapłacisz tylko 59 zł.

2. Jaki wariant diety pudełkowej z Fresh Catering w Śremie wybrać?

Twoja dieta musi spełniać rygorystyczne wymogi? A może chcesz się najeść zdrowo ale smacznie i do syta? W naszym cateringu dietetycznym ze Śremu znajdziesz różne warianty diet:

 • dieta sport,
 • dieta no fish,
 • dieta redukcyjna,
 • dieta optimal,
 • dieta śródziemnomorska,
 • dieta vege + ryba,
 • dieta wegetariańska,
 • dieta bez laktozy i glutenu,

i wiele innych!

3. Jak zamówić catering dietetyczny Fresh Catering do Śremu?

Zamówienia możesz dokonać drogą online. Wejdź w zakładkę “Zamów” a następnie:

 • Wybierz miasto Śrem,
 • Zaznacz wariant diety pudełkowej, który chcesz zamówić,
 • Określ kaloryczność, liczbę dni i posiłków,
 • Wpisz swoje dane oraz dane dostawy,
 • Dokonaj płatności,

I zaczekaj aż dostawca Fresh Catering zapuka do Twoich drzwi.

Sprawdź gdzie dowozimy pudełka

Poniżej prezentujemy miejscowości, do których aktualniemy dowozimy nasz catering. 

Call Now Button