Catering dietetyczny Szamotuły

Brak pomysłów na codzienne posiłki, brak czasu, a może zdrowe odżywianie wydaje Ci się zbyt wymagające? Poznaj catering dietetyczny w Szamotułach! W Fresh Catering zadbamy o to, żebyś każdego dnia mógł na nowo odkrywać doskonały smak zdrowych produktów. Dieta pudełkowa, jaką realizujemy w Szamotułach, pomoże Ci zmienić nawyki żywieniowe i osiągnąć założone cele sylwetkowe. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, jakie to proste.

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny w Szamotułach od Fresh Catering?

Dla sportowców, dla osób żyjących w biegu, jak i dla tych, których relacja z gotowaniem nie należy do udanych – catering dietetyczny to doskonała opcja dla każdego. I niezależnie od tego, dlaczego decydujesz się na pudełka – wybierając Fresh Catering wybierasz dobrze.

  • Współpracujemy z regionalnymi dostawcami produktówy – posiłki przygotowujemy ze świeżych i pełnowartościowych składników.
  • Nasz szef kuchni doskonale wie, jak przygotować każde danie, by jego smak był idealny.
  • Nasz dietetyk tworzy menu przystosowane do potrzeb naszych klientów i czuwa nad tym, żeby posiłki były odpowiednio zbilansowane.

Dieta pudełkowa, jaką dostarczamy do Szamotuł, pozwoli Ci czuć się świetnie każdego dnia i sprawi, że codzienny dylemat „co na obiad” po prostu zniknie! Przekonaj się, jakie to wygodne.

Dieta pudełkowa z Szamotuł, jakiej potrzebujesz

Nasza dieta pudełkowa to wiele wariantów menu, pośród których znajdziesz jadłospis przystosowany do Twoich preferencji. Kolejno, wystarczy, że wybierzesz liczbę posiłków (5 lub mniej), wskażesz kaloryczność oraz wybierzesz dni, w których catering dietetyczny dostarczymy do Szamotuł wprost pod Twoje drzwi.

Z naszego cateringu dietetycznego mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy z Szamotuł, zapraszamy!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Jaki pakiet diety pudełkowej z dostawą do Szamotuł wybrać?

Aby sprostać wymaganiom żywieniowym każdego z naszych klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę różnych diet pudełkowych dla smakoszy z Szamotuł. Do wyboru:

  • dieta sport
  • dieta no fish
  • dieta wegetariańska
  • dieta optimum
  • dieta redukcyjna
  • dieta bez laktozy i glutenu

i wiele innych.

2. Ile kosztuje catering dietetyczny w Szamotułach od Fresh Catering?

Chcesz wiedzieć ile zapłacisz za dietę pudełkową dostosowaną do swoich potrzeb? W zakładce “cennik” znajdziesz szczegółową wycenę każdego z pakietów. Im dłuższy pakiet wybierzesz, tym mniej zapłacisz. Na przykład dieta Sport (3000 kalorii) za jeden dzień kosztuje 71 zł. Ta sama dieta w pakiecie 50 dni to oszczędność 5 zł dziennie!

3. Jak złożyć zamówienie na dietę pudełkową z Szamotuł?

Zamówienia możesz dokonać bez wychodzenia z domu, drogą online! W zakładce “Zamów” wybierz miasto, do którego mamy dostarczyć catering dietetyczny. Następnie wybierz program żywieniowy, ilość kalorii oraz dni, a my zajmiemy się przygotowaniem zamówienia. W razie pytań nasi konsultanci chętnie pomogą poprzez kontakt telefoniczny.

Call Now Button