Catering dietetyczny Poznań

Ile razy chciałeś zacząć się odchudzać, zdrowo jeść i się ruszać? Ile razy w tym wytrwałeś, a ile razy zaczynałeś od ‘jutra’? No właśnie, statystyka jest tutaj niestety brutalna. Mamy jednak dla Ciebie spore pocieszenie – z nami nie zaczniesz od ‘jutra’ i nie skończysz zanim zaczniesz. Przy naszym cateringu dietetycznym w Poznaniu zdrowy styl życia wejdzie Ci w krew i nie będziesz sobie wyobrażał, że mogło być inaczej. Krótko mówiąc, nasz catering dietetyczny w Poznaniu jest rozwiązaniem Twoich problemów!

Zdrowe jedzenie w Poznaniu – szeroki wybór diet

Podejmując decyzję, że chcesz otrzymywać nasze posiłki dietetyczne w Poznaniu, otwiera się przed Tobą prosta droga do zdrowej diety, która wyróżnia się swoim pysznym smakiem, a także odpowiednim zbilansowaniem i różnorodnością menu. Jedyne, czego oczekujemy od Ciebie, to określenie, czy chcesz dietę redukcyjną, czy sportową. Czy szukasz diety wegetariańskiej, czy śródziemnomorskiej, która opiera się na dużej ilości ryb i mięsa. Wszystko to, aby jak najlepiej dobrać dla Ciebie wszystkie dania każdego dnia. Głównym celem naszej firmy cateringowej jest bowiem nie tylko zadbanie o Twoją sylwetkę poprzez dostarczanie odpowiednich posiłków, ale także o uśmiech na Twojej twarzy, będący efektem zadowolenia ze współpracy z nami.

Twoja firma cateringowa w Poznaniu – zdrowo i smacznie

Ciężko nie zgodzić się z tezą, że to czego człowiek oczekuje od życia to sporo czasu wolnego i pyszne jedzenie podstawione pod przysłowiowy nos. Co ciekawe, właśnie to chcemy Ci zaoferować w naszym cateringu dietetycznym. Każdego dnia otrzymasz o poranku przesyłkę od naszego kierowcy, w której znajdzie się pięć pysznych, zdrowych i zbilansowanych posiłków dietetycznych, dzięki, którym będziesz jadł pysznie i zdrowo, a ilość Twojego czasu wolnego znacząco poszybuje w górę. Zatem nie ma na co czekać, tylko musisz chwytać za telefon i zadzwonić do nas. Pamiętaj, pierwszy krok, czyli kontakt z nami, jest najważniejszy. Później my zajmiemy się wszystkim i zrobimy tak, żebyś miał jak najlepiej. Zatem czekamy na kontakt od Ciebie już teraz!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Ile kosztuje catering dietetyczny Fresh Catering w Poznaniu?

Catering dietetyczny w Poznaniu to korzystne finansowo rozwiązanie. Ceny zaczynają się już od 1470 zł na miesiąc i są uzależnione od tego, jakie produkty obejmuje dieta pudełkowa, od jej kaloryczności oraz wybranej liczby dni. Więcej informacji znajdziesz w cenniku.

2. Jakie diety oferuje Fresh Catering w Poznaniu?

Wybierając catering pudełkowy w Poznaniu, masz do wyboru wiele wariantów. W naszej ofercie dostępna jest dieta:

 • redukcyjna,
 • śródziemnomorska,
 • optimal,
 • bez glutenu i laktozy,
 • wegetariańska,
 • wege+ryba,
 • no fish,
 • sport.

Oferujemy również pakiety niestandardowe:

 • dobry początek dnia,
 • zdrowy lunch,
 • zrzucaj kilogramy,
 • Fresh Detox (zestaw soków).

3. Jak zamówić dietę pudełkową od Fresh Catering w Poznaniu?

Catering dietetyczny to tanie i wygodne rozwiązanie. Aby skorzystać z diety pudełkowej z dostawą do Twojego domu w Poznaniu:

 1. otwórz zakładkę „Zamów”,
 2. wskaż województwo,
 3. wybierz zestaw,
 4. określ liczbę posiłków, kaloryczność i liczbę dni,
 5. podaj niezbędne dane i opłać zamówienie.

Tylko tyle, aby nasza firma cateringowa dostarczyła Ci smaczne i zdrowe jedzenie – na dowóz, wprost pod Twoje drzwi.

Call Now Button