Catering dietetyczny Leszno

Catering dietetyczny w Lesznie? Tylko od Fresh Catering! Z nami przekonasz się, że zdrowe odżywianie to świetny sposób na życie. Dieta pudełkowa, jaką oferujemy mieszkańcom Leszna, to pełnowartościowe, urozmaicone posiłki, pełne smaku i aromatu, przygotowywane z najwyższej jakości składników, dostosowane do indywidualnych preferencji. Brzmi dobrze? Przekonaj się, jak to działa!

Catering dietetyczny – by życie miało smak!

Oferujemy fit catering z Leszna, z którym zadbasz o swoje zdrowie i samopoczucie – dostawcy z Leszna i innych miejscowości dostarczają nam regionalne oraz sezonowe produkty wysokiej jakości. Wybieramy składniki, dzięki którym możemy zaoferować Ci catering dietetyczny, z jakiego sami chcielibyśmy korzystać. Dlaczego dieta pudełkowa w Lesznie od Fresh Catering to dobry wybór?

  • Nasz szef kuchni codziennie dba, aby każdy posiłek zaskakiwał Cię smakiem
  • Doświadczony dietetyk tak układa menu, by posiłki były odpowiednio zbilansowane, przystosowane do Twojego zapotrzebowania kalorycznego i zapewniały Ci energię na cały dzień.
  • Nasz fit catering z Leszna to idealne połączenie walorów smakowych i wartości odżywczych – dzięki temu każdy Twój dzień stanie się lepszy.

Jaką dietę pudełkową oferujemy w Lesznie?

Stawiamy na zdrowie, naturalność, rozmaitość i doskonały smak. Wiemy, jak różne są preferencje naszych klientów, dlatego wszystkie te czynniki dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb. Fit catering,  jaki realizujemy w Lesznie to wiele wariantów diet – sportowcy, osoby chcące zrzucić kilka kilogramów, preferujące lekką dietę, nietolerujące laktozy i glutenu, wegetarianie, miłośnicy ryb czy klasycznych posiłków w zdrowej wersji znajdą coś dla siebie.

Dietę pudełkową dostarczamy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm z Leszna. Sprawdź, co możemy przygotować dla Ciebie.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Ile kosztuje fit catering w Lesznie i okolicach?

Jeśli zastanawiasz się czy stać Cię na dietę pudełkową z dostawą do Leszna, sprawdź nasz cennik. Przygotowaliśmy specjalne promocje i wyjątkowe rabaty. Im dłuższy pakiety wybierzesz, tym więcej zaoszczędzisz. Na przykład dieta no fish (1000 kcal) za jeden dzień kosztuje 52 zł. Wybierając pakiet diety pudełkowej na 50 dni zapłacisz już tylko 47 zł.

2. Jakie menu z cateringu dietetycznego w Lesznie wybrać?

Szeroka oferta różnych diet z naszego menu może spowodować, że zastanawiasz się nad kilkoma wariantami. Aby ułatwić to zadanie przygotowaliśmy specjalny pakiet diety pudełkowej dla klientów z Leszna “Spróbujesz Zasmakujesz”.  W jego ramach dostarczamy Ci 3 dniowe pakiety testowe w super cenach dla nowych klientów. Dzięki temu przetestujesz kilka opcji jednocześnie i wybierzesz tę, która zasmakowała Ci najbardziej!

3. Jak zamawiać dietę pudełkową do Leszna?

To banalne. Całe zamówienie złożysz online poprzez zakładkę “Zamów”. Tam wystarczy, że określisz miasto, wybierzesz program żywieniowy, ilość kalorii i dni, a my rozpoczniemy realizację zamówienia.

Call Now Button