Catering dietetyczny Wągrowiec

Chcesz zacząć odżywiać się zdrowo, a przy tym smacznie i jednocześnie nie tracić czasu na gotowanie? Catering dietetyczny, jaki oferujemy w Wągrowcu to rozwiązanie dla Ciebie! Zapewniamy dostęp do zdrowych posiłków, dopasowanych do Twoich preferencji. Niezależnie od tego, czy chcesz zadbać o figurę, zmienić nawyki żywieniowe czy brak Ci czasu na gotowanie – nasza dieta pudełkowa to opcja dla każdego mieszkańca Wągrowca i doskonały wybór bez względu na przyczynę.

Dieta Redukcyjna

Dieta redukcyjna dedykowana dla dorosłych kobiet i mężczyzn, pozwala w możliwie krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki takiej diecie można ładnie wyszczuplić wszystkie partie ciała oraz podkreślić figurę.

Dieta Optimal

Dieta Optimal to zestaw pięciu świeżych posiłków o zbilansowanej wartości kalorycznej oparty na wykluczeniu produktów tłustych, zawierających duże ilości cukrów, oraz produktów wysoko przetworzonych.

Dieta Wegetariańska

Dieta wegetariańska dedykowana dla osób które wykluczają z menu mięso zwierząt i ryb, zawiera dużo białek roślinnych z dominujących w diecie warzyw strączkowych.

Dieta z niskim indeksem glikemicznym

Nowość w ofercie Fresh Catering! Dieta z niskim indeksem glikemicznym skierowana jest do osób które ze względów zdrowotnych stawiają na spożycie produktów o obniżonej ilości węglowodanów.

2 Low Carb

Dieta niskowęglowodanowa, zdrowa i rozsądna, co w przypadku popularnych diet redukujących tkankę tłuszczową jest wyjątkowo rzadko spotykane. Dieta bogata w dobrej jakości węglowodany i tłuszcze ma pozytywny wpływ na stabilizację poziomu cukru we krwi.

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy dedykowana jest dla osób które wykluczają z menu produkty zbożowe zawierające gluten takich jak: żyto, pszenżyto, jęczmień i owies. Tym co wyróżnia nas na tle innych firm jest fakt że pieczywo bezglutenowe wypiekamy sami bez cukru i zbędnych konserwantów.

Dieta Sport

Dieta przeznaczona dla osób intensywnie trenujących. Wysokobiałkowy plan żywieniowy stworzony z myślą o budowaniu masy mięśniowej i utracie tkanki tłuszczowej. Menu diety sportowej opiera się o wysoką zawartość białka i tłuszczów oraz niskiej podaży węglowodanów w regularnych posiłkach.Dieta No Fish

Dieta dla osób które w swoim menu wykluczają ryby. Specjalnie dobrane przez dietetyka pod względem wartości odżywczych i kalorycznych potrawy bazujące na diecie redukcyjnej. W no Fish eliminujemy ryby i owoce morza, jednocześnie zastępując je innymi białkami pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego w zbilansowanych wartościach.


Dieta Lekkostrawna NOWOŚĆ!

Dieta przeznaczona dla osób, które w związku ze stanem zdrowia, przebytymi chorobami, przewlekłymi problemami z przewodem pokarmowym lub też wiekiem wymagają pokarmów lekko strawnych, szybko przyswajanych przez organizm. Dieta ta odciąża układ pokarmowy, eliminuje zaparcia, redukuje wzdęcia, redukuje refluks i zgagę, pozwala na uczucie lekkości a jednocześnie dostarcza niezbędne składnik odżywcze.

FreshBox

FreshBox to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie na gotowe posiłki niedietetyczne dostarczane do domów dla seniorów i osób przebywających w domach w czasie kwarantanny i nie tylko. Cena dotyczy FreshBoxa składającego się z zupy i drugiego dania na okres 1 dnia. Do wyboru jest kilka propozycji zmienianych co tydzień. Do podanej kwoty należy doliczyć wartość dostawy zależną od miasta dostawy

Fresh Detox

Fresh Detox. Kuracja odchudzająca składająca się z 6 soków o łącznej kaloryczności 2000. Polecana wszystkim, którzy chcą pozbyć się toksyn z organizmu, oraz zrzucić zbędne kilogramy.

Mini Pakiety

Mini Pakiety składają się z kilku wybranych posiłków z diety redukcyjnej i innych. Najmniejszy pakiet jaki dostarczamy do pracy lub pod wskazany adres to obiad i drugie śniadanie, idealny zestaw do pracy. Dostępne są różne warianty do wyboru, zapraszamy 🙂Dieta pudełkowa stworzona dla przyjemności z jedzenia

W Fresh Catering każdego dnia wspólnie pracujemy nad menu, niezmiennie mając pewność, że dostarczamy naszym klientom wszystkiego, co najlepsze. Pełnowartościowe, zbilansowane i pełne smaku dania to nasz sposób na Twoje dobre samopoczucie. A dlaczego właśnie nasz catering dietetyczny warto wybrać w Wągrowcu?

 • Produkty, jakich używamy, pochodzą od regionalnych dostawców, dzięki czemu są pełne składników odżywczych.
 • Nad doskonałym smakiem posiłków czuwa nasz szef kuchniz wieloletnim doświadczeniem.
 • Odpowiedni bilans każdego posiłku oraz dostosowanie go do wskazanej przez Ciebie kaloryczności to zasługa naszego doświadczonego dietetyka.

Wybierz zestaw dla siebie i przekonaj się, że dieta pudełkowa to wygodny sposób na życie. Zamówienia dostarczamy zarówno dla klientów indywidulanych, jak i firm. 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Jaka dieta pudełkowa w Wągrowcu od Fresh Catering będzie odpowiednia dla mnie?

Aby zaspokoić różnorodne preferencje dietetyczne przygotowaliśmy wiele różnych propozycji diet. Do najchętniej zamawianych należą:

 • dieta redukcyjna,
 • dieta śródziemnomorska,
 • dieta optimal,
 • dieta bez laktozy i glutenu,
 • dieta wegetariańska,
 • dieta no fish,
 • dieta vege + ryba,
 • dieta sport.

W każdym z pakietów możesz także określić poziom kalorii, jaki chcesz, aby był zawarty w cateringu dietetycznym z Wągrowca.

2. Ile kosztuje catering dietetyczny w Wągrowcu od Fresh Catering?

Cena cateringu dietetycznego w Wągrowcu jest uzależniona od rodzaju diety, jaką wybierzesz. Możesz wybrać dietę pudełkową z Wągrowca na 1 dzień, 10 dni, 20 dni, 30 dni, a nawet 50 dni. Im dłuższy pakiet wykupisz, tym ostateczna cena będzie niższa. Przykładowo, decydując się na dietę redukcyjną na 1 dzień (1000 kcal) zapłacisz 52 zł. W pakiecie na 50 dni cena ta spada do 47 zł.

Na cenę wpływa także kaloryczność posiłku. Dieta pudełkowa w Wągrowcu z 1000 kcal będzie tańsza od tej z 2500 kcal. Sprawdź nasz aktualny cennik i wybierz catering dietetyczny w Wągrowcu, dostosowany do Twoich potrzeb.

3. Jak zamówić dietę pudełkową od Fresh Catering na terenie Wągrowca?

Aby złożyć zamówienie online na catering dietetyczny w Wągrowcu wystarczy:

 • kliknąć w zakładkę “Zamów”,
 • wybrać miasto Wągrowiec,
 • wybrać interesującą Cię dietę,
 • wybrać kaloryczność potraw,
 • określić ilość dni oraz posiłków,
 • uzupełnić dane klienta oraz dane dostawy,
 • opłacić zamówienie,

I czekać aż nasz catering dietetyczny pojawi się w Wągrowcu pod wskazanym adresem.

Sprawdź gdzie dowozimy pudełka

Poniżej prezentujemy miejscowości, do których aktualniemy dowozimy nasz catering. 

Call Now Button