Catering dietetyczny Lublin

Nie trać czasu na planowanie i gotowanie posiłków. Wybierz catering dietetyczny w Lublinie, czyli jedzenie pudełkowe z dowozem do domu. Co zyskujesz? Zdrowie, regularne posiłki, wolny czas i pewność, że to, co jesz, przygotowane zostało z myślą o zbilansowaniu składników.

Dieta Redukcyjna

Dieta redukcyjna dedykowana dla dorosłych kobiet i mężczyzn, pozwala w możliwie krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki takiej diecie można ładnie wyszczuplić wszystkie partie ciała oraz podkreślić figurę.

Dieta Optimal

Dieta Optimal to zestaw pięciu świeżych posiłków o zbilansowanej wartości kalorycznej oparty na wykluczeniu produktów tłustych, zawierających duże ilości cukrów, oraz produktów wysoko przetworzonych.

Dieta Wegetariańska

Dieta wegetariańska dedykowana dla osób które wykluczają z menu mięso zwierząt i ryb, zawiera dużo białek roślinnych z dominujących w diecie warzyw strączkowych.

Dieta z niskim indeksem glikemicznym

Nowość w ofercie Fresh Catering! Dieta z niskim indeksem glikemicznym skierowana jest do osób które ze względów zdrowotnych stawiają na spożycie produktów o obniżonej ilości węglowodanów.

2 Low Carb

Dieta niskowęglowodanowa, zdrowa i rozsądna, co w przypadku popularnych diet redukujących tkankę tłuszczową jest wyjątkowo rzadko spotykane. Dieta bogata w dobrej jakości węglowodany i tłuszcze ma pozytywny wpływ na stabilizację poziomu cukru we krwi.

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy dedykowana jest dla osób które wykluczają z menu produkty zbożowe zawierające gluten takich jak: żyto, pszenżyto, jęczmień i owies. Tym co wyróżnia nas na tle innych firm jest fakt że pieczywo bezglutenowe wypiekamy sami bez cukru i zbędnych konserwantów.

Dieta Sport

Dieta przeznaczona dla osób intensywnie trenujących. Wysokobiałkowy plan żywieniowy stworzony z myślą o budowaniu masy mięśniowej i utracie tkanki tłuszczowej. Menu diety sportowej opiera się o wysoką zawartość białka i tłuszczów oraz niskiej podaży węglowodanów w regularnych posiłkach.Dieta No Fish

Dieta dla osób które w swoim menu wykluczają ryby. Specjalnie dobrane przez dietetyka pod względem wartości odżywczych i kalorycznych potrawy bazujące na diecie redukcyjnej. W no Fish eliminujemy ryby i owoce morza, jednocześnie zastępując je innymi białkami pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego w zbilansowanych wartościach.


Dieta Lekkostrawna NOWOŚĆ!

Dieta przeznaczona dla osób, które w związku ze stanem zdrowia, przebytymi chorobami, przewlekłymi problemami z przewodem pokarmowym lub też wiekiem wymagają pokarmów lekko strawnych, szybko przyswajanych przez organizm. Dieta ta odciąża układ pokarmowy, eliminuje zaparcia, redukuje wzdęcia, redukuje refluks i zgagę, pozwala na uczucie lekkości a jednocześnie dostarcza niezbędne składnik odżywcze.

FreshBox

FreshBox to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie na gotowe posiłki niedietetyczne dostarczane do domów dla seniorów i osób przebywających w domach w czasie kwarantanny i nie tylko. Cena dotyczy FreshBoxa składającego się z zupy i drugiego dania na okres 1 dnia. Do wyboru jest kilka propozycji zmienianych co tydzień. Do podanej kwoty należy doliczyć wartość dostawy zależną od miasta dostawy

Fresh Detox

Fresh Detox. Kuracja odchudzająca składająca się z 6 soków o łącznej kaloryczności 2000. Polecana wszystkim, którzy chcą pozbyć się toksyn z organizmu, oraz zrzucić zbędne kilogramy.

Mini Pakiety

Mini Pakiety składają się z kilku wybranych posiłków z diety redukcyjnej i innych. Najmniejszy pakiet jaki dostarczamy do pracy lub pod wskazany adres to obiad i drugie śniadanie, idealny zestaw do pracy. Dostępne są różne warianty do wyboru, zapraszamy 🙂Dieta pudełkowa dla każdego z dostawą w Lublinie i okolicy

Sprawdź dietę redukcyjną, dietę wegetariańską, dietę bez ryb, dietę z niskim indeksem glikemicznym, dietę Sirtfood, dietę bez glutenu i laktozy lub  dietę dla sportowców. Wybierz ten rodzaj diety, który najbardziej odpowiada Twoim celowym żywieniowym, ale też po prostu Twoim gustom kulinarnym. Podaj zapotrzebowanie kaloryczne, żeby przyjmować stałą ilość kalorii każdego dnia.

Zamów z dowozem do domu lub biura!

Najpierw planujesz posiłki, potem robisz zakupy, a następnie gotujesz, jesz i sprzątasz? Jeśli tego nie lubisz, to z pewnością tracisz czas. Dieta z dowozem w Lublinie pomoże Ci go zaoszczędzić i przeznaczyć na przyjemniejsze zajęcia. Catering dietetyczny jest propozycją dla wszystkich, którzy wiedzą, że jedzenie jest najważniejszym paliwem dla organizmu, ale nie chcą zajmować się jego przygotowaniem.

FAQ

Jakie diety pudełkowe znajdziesz w naszej ofercie?

Dieta do domu Fresh Catering może być np. dietą redukującą, przeznaczoną dla sportowców, wegetariańską, ograniczającą gluten. Oferujemy również dietę uniwersalną.

Catering pudełkowy — dla kogo to będzie dobry wybór?

Catering dietetyczny w Lublinie proponujemy osobom, które chcą zaoszczędzić czas lub poprawić zdrowie. Mają konkretne cele związane ze sposobem odżywiania i chcą jeść regularnie, świeżo i smacznie.

Dlaczego warto wybrać właśnie catering dietetyczny dostarczany przez Fresh Catering?

Wszystkie posiłki naszego cateringu są przygotowane na bazie świeżych składników. Poza tym dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb. Dotyczy to zarówno rodzaju diety, jak i zapotrzebowania kalorycznego.

Jak zamówić dietę pudełkową od Fresh Catering na terenie Lublina?

Zamów catering pudełkowy w Lublinie przez Internet. Wybierz rodzaj diety, podaj terminy dowozu, określ kalorie, które chcesz przyjmować w ciągu dnia, a my zajmiemy się resztą. Niezawodna dieta z dowozem z pewnością poprawi jakość Twojej codzienności!

Sprawdź gdzie dowozimy pudełka

Poniżej prezentujemy miejscowości, do których aktualniemy dowozimy nasz catering. 

Call Now Button