Catering dietetyczny Witkowo

Stosowana dotychczas dieta nie przyniosła rezultatów? Mieszkasz w Witkowie lub okolicy i chcesz zmienić nawyki żywieniowe? Mamy specjalny catering dietetyczny w Witkowie – oferujemy Ci posiłki odchudzające z dowozem pod dom. Dzięki nim z pewnością poczujesz się lepiej. Dieta pudełkowa realizowana przez Freshcatering to też propozycje dla wegetarian i osób na specjalnych dietach.

Dieta pudełkowa z dowozem do domu w Witkowie i okolicy

Catering dietetyczny dla mieszkańców Witkowa dopasowywany jest według indywidualnych kryteriów. Mogą nimi być: dzienne zapotrzebowanie na kalorie, zalecenia lekarskie, preferencje smakowe lub założone cele (np. odchudzanie). Posiłki dietetyczne są zbilansowane, różnorodne, smaczne i atrakcyjne również pod kątem wizualnym. Oferujemy potrawy:

  • bez laktozy,
  • bez glutenu,
  • bez mięsa,
  • śródziemnomorskie,
  • redukujące tkankę tłuszczową.

Dieta pudełkowa to bardzo praktyczna usługa – nie musisz samodzielnie planować posiłków, robić listy zakupów i tracić czasu na ich przyrządzanie. Tym bardziej, jeśli nie przepadasz za godzinami spędzonymi w kuchni. Opcja z dowozem całkowicie zwalnia z obowiązku przygotowania jedzenia i jego odbioru. Wystarczy, że w ustalone przez Ciebie dni otworzysz drzwi mieszkania – wybrany catering dietetyczny będzie tam już na Ciebie czekał. Dieta pudełkowa podnosi jakość życia wielu osób, ponieważ jest odpowiednio skomponowana, a do tego pomaga oszczędzić czas i pieniądze. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zadzwoń do nas!

Call Now Button