Catering dietetyczny Warszawa

Mieszkasz w Stolicy i szukasz sposobu na zapewnienie sobie codziennie smacznych i wartościowych posiłków? Catering Warszawa od Fresh Catering to pełnowartościowa i zdrowa dieta pudełkowa z dowozem do domu. Od teraz nie musisz martwić się zakupami spożywczymi i czasem niezbędnym na gotowanie. Nasze diety to rozwiązanie idealne dla tych, którzy mają wyzwania dietetyczne — np. chcą przejść na wegetarianizm, przybrać na masie (dieta dla sportowców) lub stosować dietę redukcyjną.

Dieta Redukcyjna

Dieta redukcyjna dedykowana dla dorosłych kobiet i mężczyzn, pozwala w możliwie krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki takiej diecie można ładnie wyszczuplić wszystkie partie ciała oraz podkreślić figurę.

Dieta Optimal

Dieta Optimal to zestaw pięciu świeżych posiłków o zbilansowanej wartości kalorycznej oparty na wykluczeniu produktów tłustych, zawierających duże ilości cukrów, oraz produktów wysoko przetworzonych.

Dieta Wegetariańska

Dieta wegetariańska dedykowana dla osób które wykluczają z menu mięso zwierząt i ryb, zawiera dużo białek roślinnych z dominujących w diecie warzyw strączkowych.

Dieta z niskim indeksem glikemicznym

Nowość w ofercie Fresh Catering! Dieta z niskim indeksem glikemicznym skierowana jest do osób które ze względów zdrowotnych stawiają na spożycie produktów o obniżonej ilości węglowodanów.

2 Low Carb

Dieta niskowęglowodanowa, zdrowa i rozsądna, co w przypadku popularnych diet redukujących tkankę tłuszczową jest wyjątkowo rzadko spotykane. Dieta bogata w dobrej jakości węglowodany i tłuszcze ma pozytywny wpływ na stabilizację poziomu cukru we krwi.

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy dedykowana jest dla osób które wykluczają z menu produkty zbożowe zawierające gluten takich jak: żyto, pszenżyto, jęczmień i owies. Tym co wyróżnia nas na tle innych firm jest fakt że pieczywo bezglutenowe wypiekamy sami bez cukru i zbędnych konserwantów.

Dieta Sport

Dieta przeznaczona dla osób intensywnie trenujących. Wysokobiałkowy plan żywieniowy stworzony z myślą o budowaniu masy mięśniowej i utracie tkanki tłuszczowej. Menu diety sportowej opiera się o wysoką zawartość białka i tłuszczów oraz niskiej podaży węglowodanów w regularnych posiłkach.



Dieta No Fish

Dieta dla osób które w swoim menu wykluczają ryby. Specjalnie dobrane przez dietetyka pod względem wartości odżywczych i kalorycznych potrawy bazujące na diecie redukcyjnej. W no Fish eliminujemy ryby i owoce morza, jednocześnie zastępując je innymi białkami pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego w zbilansowanych wartościach.


Dieta Lekkostrawna NOWOŚĆ!

Dieta przeznaczona dla osób, które w związku ze stanem zdrowia, przebytymi chorobami, przewlekłymi problemami z przewodem pokarmowym lub też wiekiem wymagają pokarmów lekko strawnych, szybko przyswajanych przez organizm. Dieta ta odciąża układ pokarmowy, eliminuje zaparcia, redukuje wzdęcia, redukuje refluks i zgagę, pozwala na uczucie lekkości a jednocześnie dostarcza niezbędne składnik odżywcze.

FreshBox

FreshBox to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie na gotowe posiłki niedietetyczne dostarczane do domów dla seniorów i osób przebywających w domach w czasie kwarantanny i nie tylko. Cena dotyczy FreshBoxa składającego się z zupy i drugiego dania na okres 1 dnia. Do wyboru jest kilka propozycji zmienianych co tydzień. Do podanej kwoty należy doliczyć wartość dostawy zależną od miasta dostawy

Fresh Detox

Fresh Detox. Kuracja odchudzająca składająca się z 6 soków o łącznej kaloryczności 2000. Polecana wszystkim, którzy chcą pozbyć się toksyn z organizmu, oraz zrzucić zbędne kilogramy.





Mini Pakiety

Mini Pakiety składają się z kilku wybranych posiłków z diety redukcyjnej i innych. Najmniejszy pakiet jaki dostarczamy do pracy lub pod wskazany adres to obiad i drugie śniadanie, idealny zestaw do pracy. Dostępne są różne warianty do wyboru, zapraszamy 🙂



Dieta pudełkowa Warszawa dla każdego z dostawą

Proponowany przez nas catering Warszawa z dowozem to wiele smacznych planów żywieniowych. To między innymi: dieta redukcyjnadieta Optimaldieta wegetariańskadieta z niskim indeksem glikemicznymdieta Sirtfood, dieta bez glutenu i laktozydieta no fish (bez ryb) oraz dieta sport. Zachęcamy do zapoznania się z każdą z nich i podjęcia decyzji o wyborze najlepiej dopasowanej.

Catering Warszwa – Zamów z dowozem do domu lub biura!

Dieta pudełkowa z dowozem to niezwykła wygoda i oszczędność czasu. Już nie musisz stać godzinami w kuchni, by cieszyć się różnorodnym i idealnie zbilansowanym jadłospisem. Fresh Catering Warszawa to dieta pudełkowa, dzięki której możesz liczyć na codzienną dawkę zdrowych, smacznych i indywidualnie dobranych do Ciebie dań!

FAQ

Jakie diety pudełkowe Warszawa znajdziesz w naszej ofercie?

Fresh Catering Warszawa umożliwia zdecydowanie się na dietę uniwersalną, dietę wegetariańską, dietę bez ryb, dietę dla sportowców, dietę dla osób odchudzających się, dietę bez laktozy i glutenu, dietę rewitalizującą, dietę z niskim indeksem glikemiczny.

Dla kogo catering pudełkowy Warszawa?

Oferujemy catering dietetyczny Warszawa i okolice, dla tych którzy chcą zaoszczędzić na czasie niezbędnym do przygotowywania dań i jednocześnie nie chcą martwić się o ich odpowiednie zbilansowanie.

Dlaczego warto wybrać właśnie catering dietetyczny Warszawa dostarczany przez Fresh Catering?

Dieta pudełkowa od Fresh Catering Warszawa wyróżnia się przede wszystkim wykorzystaniem do przygotowania dań wyłącznie świeżych składników, ich ogromną różnorodnością, ale również kalorycznym dopasowaniem do Twoich potrzeb. Smaczne dania z dowozem pod wskazany adres — czy może być coś lepszego?

Jak zamówić dietę pudełkową Warszawa od Fresh Catering?

Jeśli interesuje Cię nasz catering Warszawa z dowozem, wystarczy, jeśli wybierzesz na naszej stronie odpowiadającą Twoim potrzebom dietę Warszawa i wpiszesz kilka innych danych. Ewentualne wątpliwości możesz skonsultować z naszym zespołem na infolinii.

Sprawdź gdzie dowozimy pudełka

Poniżej prezentujemy miejscowości, do których aktualniemy dowozimy nasz catering. 

Call Now Button