Catering dietetyczny Katowice

Popraw swoje samopoczucie i stan zdrowia! Zainwestuj w catering dietetyczny w Katowicach z dowozem do domu lub miejsca pracy. Zadbaj o siebie od tego fundamentalnego poziomu. Jeśli poprawisz swój sposób odżywiania się, zobaczysz, że przekłada się to na inne obszary życia – m.in. na pogodność, energię i motywację do działania. 

Dieta pudełkowa dla każdego z dostawą w Katowicach i okolicy

Nasz catering dietetyczny w Katowicach to tzw. dieta pudełkowa. Regularnie dostajesz wybrane przez siebie posiłki i nie musisz tracić czasu na ich planowanie czy przygotowanie. Przygotowaliśmy dietę redukcyjną dla osób, które chcą schudnąć, dietę wegetariańską, dietę bez ryb, dietę z niskim indeksem glikemicznym, dietę Sirtfood, dietę bez glutenu i laktozy, a także dietę dla sportowców – z dużą ilością białka. 

Zamów z dowozem do domu lub biura!

Catering dietetyczny w Katowicach powstał z myślą o tych osobach, które nie mają chęci lub umiejętności, żeby codziennie przygotowywać jedzenie i pamiętać, aby było ono zbilansowane. Jedzenie pudełkowe jest najlepszą formą przyjmowania pełnowartościowych posiłków. Dowóz na wskazane miejsce sprawia z kolei, że klient ma pełen komfort i nie musi martwić się o odbiór pudełek. 

FAQ

Jakie diety pudełkowe znajdziesz w naszej ofercie?

Fresh Catering to dieta z dowozem w Katowicach. Mamy różnorodną ofertę skierowaną do m.in. do sportowców, cukrzyków, wegetarian, a także osób, które chcą stracić kilka kilogramów. 

Catering pudełkowy — dla kogo to będzie dobry wybór?

Dieta pudełkowa sprawdza się w przypadku osób, które nie lubią i nie mają czasu gotować, nie znają się na przygotowywaniu zbilansowanych posiłków i po prostu chcą zaoszczędzić czas. Jedzenie pudełkowe polecane jest też tym, którzy stawiają sobie różne cele – np. utratę kilogramów. 

Dlaczego warto wybrać właśnie catering dietetyczny dostarczany przez Fresh Catering?

Nasza dieta pudełkowa w Katowicach to gwarancja pełnowartościowych, regularnie dostarczanych posiłków. Wszystkie przygotowane zostały ze świeżych składników. 

Jak zamówić dietę pudełkową od Fresh Catering na terenie Katowic?

Catering dietetyczny możesz zamówić na naszej stronie internetowej. Określ swoją kaloryczność i terminy, w których chcesz otrzymywać pudełka do domu/pracy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. 

Call Now Button