Catering dietetyczny Katowice

Popraw swoje samopoczucie i stan zdrowia! Zainwestuj w catering dietetyczny w Katowicach z dowozem do domu lub miejsca pracy. Zadbaj o siebie od tego fundamentalnego poziomu. Jeśli poprawisz swój sposób odżywiania się, zobaczysz, że przekłada się to na inne obszary życia – m.in. na pogodność, energię i motywację do działania.

Dieta Redukcyjna

Dieta redukcyjna dedykowana dla dorosłych kobiet i mężczyzn, pozwala w możliwie krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki takiej diecie można ładnie wyszczuplić wszystkie partie ciała oraz podkreślić figurę.

Dieta Optimal

Dieta Optimal to zestaw pięciu świeżych posiłków o zbilansowanej wartości kalorycznej oparty na wykluczeniu produktów tłustych, zawierających duże ilości cukrów, oraz produktów wysoko przetworzonych.

Dieta Wegetariańska

Dieta wegetariańska dedykowana dla osób które wykluczają z menu mięso zwierząt i ryb, zawiera dużo białek roślinnych z dominujących w diecie warzyw strączkowych.

Dieta z niskim indeksem glikemicznym

Nowość w ofercie Fresh Catering! Dieta z niskim indeksem glikemicznym skierowana jest do osób które ze względów zdrowotnych stawiają na spożycie produktów o obniżonej ilości węglowodanów.

2 Low Carb

Dieta niskowęglowodanowa, zdrowa i rozsądna, co w przypadku popularnych diet redukujących tkankę tłuszczową jest wyjątkowo rzadko spotykane. Dieta bogata w dobrej jakości węglowodany i tłuszcze ma pozytywny wpływ na stabilizację poziomu cukru we krwi.

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy dedykowana jest dla osób które wykluczają z menu produkty zbożowe zawierające gluten takich jak: żyto, pszenżyto, jęczmień i owies. Tym co wyróżnia nas na tle innych firm jest fakt że pieczywo bezglutenowe wypiekamy sami bez cukru i zbędnych konserwantów.

Dieta Sport

Dieta przeznaczona dla osób intensywnie trenujących. Wysokobiałkowy plan żywieniowy stworzony z myślą o budowaniu masy mięśniowej i utracie tkanki tłuszczowej. Menu diety sportowej opiera się o wysoką zawartość białka i tłuszczów oraz niskiej podaży węglowodanów w regularnych posiłkach.Dieta No Fish

Dieta dla osób które w swoim menu wykluczają ryby. Specjalnie dobrane przez dietetyka pod względem wartości odżywczych i kalorycznych potrawy bazujące na diecie redukcyjnej. W no Fish eliminujemy ryby i owoce morza, jednocześnie zastępując je innymi białkami pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego w zbilansowanych wartościach.


Dieta Lekkostrawna NOWOŚĆ!

Dieta przeznaczona dla osób, które w związku ze stanem zdrowia, przebytymi chorobami, przewlekłymi problemami z przewodem pokarmowym lub też wiekiem wymagają pokarmów lekko strawnych, szybko przyswajanych przez organizm. Dieta ta odciąża układ pokarmowy, eliminuje zaparcia, redukuje wzdęcia, redukuje refluks i zgagę, pozwala na uczucie lekkości a jednocześnie dostarcza niezbędne składnik odżywcze.

FreshBox

FreshBox to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie na gotowe posiłki niedietetyczne dostarczane do domów dla seniorów i osób przebywających w domach w czasie kwarantanny i nie tylko. Cena dotyczy FreshBoxa składającego się z zupy i drugiego dania na okres 1 dnia. Do wyboru jest kilka propozycji zmienianych co tydzień. Do podanej kwoty należy doliczyć wartość dostawy zależną od miasta dostawy

Fresh Detox

Fresh Detox. Kuracja odchudzająca składająca się z 6 soków o łącznej kaloryczności 2000. Polecana wszystkim, którzy chcą pozbyć się toksyn z organizmu, oraz zrzucić zbędne kilogramy.

Mini Pakiety

Mini Pakiety składają się z kilku wybranych posiłków z diety redukcyjnej i innych. Najmniejszy pakiet jaki dostarczamy do pracy lub pod wskazany adres to obiad i drugie śniadanie, idealny zestaw do pracy. Dostępne są różne warianty do wyboru, zapraszamy 🙂Dieta pudełkowa dla każdego z dostawą w Katowicach i okolicy

Nasz catering dietetyczny w Katowicach to tzw. dieta pudełkowa. Regularnie dostajesz wybrane przez siebie posiłki i nie musisz tracić czasu na ich planowanie czy przygotowanie. Przygotowaliśmy dietę redukcyjną dla osób, które chcą schudnąć, dietę wegetariańską, dietę bez ryb, dietę z niskim indeksem glikemicznym, dietę Sirtfood, dietę bez glutenu i laktozy, a także dietę dla sportowców – z dużą ilością białka.

Zamów z dowozem do domu lub biura!

Catering dietetyczny w Katowicach powstał z myślą o tych osobach, które nie mają chęci lub umiejętności, żeby codziennie przygotowywać jedzenie i pamiętać, aby było ono zbilansowane. Jedzenie pudełkowe jest najlepszą formą przyjmowania pełnowartościowych posiłków. Dowóz na wskazane miejsce sprawia z kolei, że klient ma pełen komfort i nie musi martwić się o odbiór pudełek.

FAQ

Jakie diety pudełkowe znajdziesz w naszej ofercie?

Fresh Catering to dieta z dowozem w Katowicach. Mamy różnorodną ofertę skierowaną do m.in. do sportowców, cukrzyków, wegetarian, a także osób, które chcą stracić kilka kilogramów.

Catering pudełkowy — dla kogo to będzie dobry wybór?

Dieta pudełkowa sprawdza się w przypadku osób, które nie lubią i nie mają czasu gotować, nie znają się na przygotowywaniu zbilansowanych posiłków i po prostu chcą zaoszczędzić czas. Jedzenie pudełkowe polecane jest też tym, którzy stawiają sobie różne cele – np. utratę kilogramów.

Dlaczego warto wybrać właśnie catering dietetyczny dostarczany przez Fresh Catering?

Nasza dieta pudełkowa w Katowicach to gwarancja pełnowartościowych, regularnie dostarczanych posiłków. Wszystkie przygotowane zostały ze świeżych składników.

Jak zamówić dietę pudełkową od Fresh Catering na terenie Katowic?

Catering dietetyczny możesz zamówić na naszej stronie internetowej. Określ swoją kaloryczność i terminy, w których chcesz otrzymywać pudełka do domu/pracy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź gdzie dowozimy pudełka

Poniżej prezentujemy miejscowości, do których aktualniemy dowozimy nasz catering. 

Call Now Button