Catering dietetyczny Września

Catering dietetyczny Września

Wielu z nas chciałoby zmienić swój styl życia, swoje nawyki, swoje przyzwyczajenia. Niestety bardzo często brakuje nam tego momentu przejścia do działania, wdrażania tych zmian i na dobrych chęciach niestety się kończy. Jednak czas to zmienić! Jak? Raz a dobrze! Zaufaj nam, że nasz catering Września to z pewnością świetna zmiana stylu życia na zdrowy. Wystarczy, że wykażesz minimalną chęć do zmiany i się do nas odezwiesz, a już będziesz w dobrych rękach, które pomogą Ci wytrwać w zdrowym stylu życia i będą zaopatrywać Cię w najlepszy catering dietetyczny Września.

Dieta Redukcyjna

Dieta redukcyjna dedykowana dla dorosłych kobiet i mężczyzn, pozwala w możliwie krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki takiej diecie można ładnie wyszczuplić wszystkie partie ciała oraz podkreślić figurę.

Dieta Optimal

Dieta Optimal to zestaw pięciu świeżych posiłków o zbilansowanej wartości kalorycznej oparty na wykluczeniu produktów tłustych, zawierających duże ilości cukrów, oraz produktów wysoko przetworzonych.

Dieta Wegetariańska

Dieta wegetariańska dedykowana dla osób które wykluczają z menu mięso zwierząt i ryb, zawiera dużo białek roślinnych z dominujących w diecie warzyw strączkowych.

Dieta z niskim indeksem glikemicznym

Nowość w ofercie Fresh Catering! Dieta z niskim indeksem glikemicznym skierowana jest do osób które ze względów zdrowotnych stawiają na spożycie produktów o obniżonej ilości węglowodanów.

2 Low Carb

Dieta niskowęglowodanowa, zdrowa i rozsądna, co w przypadku popularnych diet redukujących tkankę tłuszczową jest wyjątkowo rzadko spotykane. Dieta bogata w dobrej jakości węglowodany i tłuszcze ma pozytywny wpływ na stabilizację poziomu cukru we krwi.

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy dedykowana jest dla osób które wykluczają z menu produkty zbożowe zawierające gluten takich jak: żyto, pszenżyto, jęczmień i owies. Tym co wyróżnia nas na tle innych firm jest fakt że pieczywo bezglutenowe wypiekamy sami bez cukru i zbędnych konserwantów.

Dieta Sport

Dieta przeznaczona dla osób intensywnie trenujących. Wysokobiałkowy plan żywieniowy stworzony z myślą o budowaniu masy mięśniowej i utracie tkanki tłuszczowej. Menu diety sportowej opiera się o wysoką zawartość białka i tłuszczów oraz niskiej podaży węglowodanów w regularnych posiłkach.Dieta No Fish

Dieta dla osób które w swoim menu wykluczają ryby. Specjalnie dobrane przez dietetyka pod względem wartości odżywczych i kalorycznych potrawy bazujące na diecie redukcyjnej. W no Fish eliminujemy ryby i owoce morza, jednocześnie zastępując je innymi białkami pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego w zbilansowanych wartościach.


Dieta Lekkostrawna NOWOŚĆ!

Dieta przeznaczona dla osób, które w związku ze stanem zdrowia, przebytymi chorobami, przewlekłymi problemami z przewodem pokarmowym lub też wiekiem wymagają pokarmów lekko strawnych, szybko przyswajanych przez organizm. Dieta ta odciąża układ pokarmowy, eliminuje zaparcia, redukuje wzdęcia, redukuje refluks i zgagę, pozwala na uczucie lekkości a jednocześnie dostarcza niezbędne składnik odżywcze.

FreshBox

FreshBox to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie na gotowe posiłki niedietetyczne dostarczane do domów dla seniorów i osób przebywających w domach w czasie kwarantanny i nie tylko. Cena dotyczy FreshBoxa składającego się z zupy i drugiego dania na okres 1 dnia. Do wyboru jest kilka propozycji zmienianych co tydzień. Do podanej kwoty należy doliczyć wartość dostawy zależną od miasta dostawy

Fresh Detox

Fresh Detox. Kuracja odchudzająca składająca się z 6 soków o łącznej kaloryczności 2000. Polecana wszystkim, którzy chcą pozbyć się toksyn z organizmu, oraz zrzucić zbędne kilogramy.

Mini Pakiety

Mini Pakiety składają się z kilku wybranych posiłków z diety redukcyjnej i innych. Najmniejszy pakiet jaki dostarczamy do pracy lub pod wskazany adres to obiad i drugie śniadanie, idealny zestaw do pracy. Dostępne są różne warianty do wyboru, zapraszamy 🙂Dieta z dowozem Września – wielki wybór posiłków

W momencie, kiedy wybierasz nasz catering dietetyczny Września otwierasz drzwi do swojego nowego życia. Zdecydowanie zdrowszego, bardziej ułożonego, zdecydowanie zbilansowanego, a przede wszystkim pysznego. Krótko mówiąc, zyskujesz dojście do wspaniałego cateringu Września. Możemy to powiedzieć z pełną dozą pewności, gdyż zaufało już nam mnóstwo ludzi. Możemy też z absolutnym przekonaniem potwierdzić, że sprostamy Twojemu każdemu oczekiwaniu. 

Catering Września – Zamów z dowozem do domu lub biura!

Niezależnie czy szukasz diety wegetariańskiej, diety bezglutenowej, czy też diety sportowej. Dostarczymy Ci każdą z nich. Co więcej, dodatkowo podasz nam wszystkie produkty, jakich za wszelką cenę nie chciałbyś znaleźć na swoim talerzu. Prawda, że brzmi fantastycznie? I dobrze brzmi, bo właśnie takie jest. Właśnie po to powstaliśmy, aby spełniać Twoje oczekiwania!

Zdrowy catering dietetyczny Września – podnieś komfort swojego życia

W powyższym zdaniu informujemy, że zamawiając zdrowe jedzenie we Wrześni będziesz w stanie podnieść komfort swojego życia. Zastanawiasz się jak to możliwe, że przez zamówienie catering Września podniesie się komfort Twojego życia? Spieszymy zatem z odpowiedzią. Korzystanie z naszych usług wiąże się ze zmniejszeniem obowiązków, a co za tym idzie ze zwiększoną ilością wolnych godzin w ciągu każdego dnia. W jaki sposób? Ano taki, że nie będziesz tracił czasu na robienie zakupów i czekanie w kolejkach do kasy, ani spędzał kilku godzin każdego dnia w kuchni, aby przygotować dany posiłek. Wszystko to bowiem weźmiemy na siebie. Nie trać zatem czasu i zdecyduj się na nasz catering dietetyczny Września już teraz!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Ile kosztuje catering dietetyczny Września Fresh Catering?

Dieta pudełkowa Września, jaką dostarczamy to koszt zaczynający się już od 1470 zł za miesiąc. Ceny zmieniają się w zależności od rodzaju diety, kaloryczności oraz liczby wskazanych przez Ciebie dni. Chcesz poznać wszystkie warianty? Sprawdź nasz cennik i wybierz catering dietetyczny Września przystosowany do swoich potrzeb.

2. Jakie diety pudełkowe Września oferuje Fresh Catering?

Nasza firma cateringowa Września dostarcza we Wrześni diety w wielu wariantach. W ofercie znajduje się:

 • dieta redukcyjna,
 • dieta śródziemnomorska,
 • dieta optimal,
 • dieta bez glutenu i laktozy,
 • dieta wegetariańska,
 • dieta wege+ryba,
 • dieta no fish,
 • dieta sport.

A także pakiety niestandardowe:

 • dobry początek dnia,
 • zdrowy lunch,
 • zrzucaj kilogramy,
 • Fresh Detox (zestaw soków).

3. Jak zamówić dietę pudełkową od Fresh Catering Września?

Jeśli chcesz zamówić dietę pudełkową Września, wystarczy, że:

 1. otworzysz zakładkę „Zamów”,
 2. wskażesz województwo,
 3. zdecydujesz się na dany zestaw,
 4. określisz liczbę posiłków, kaloryczność i liczbę dni,
 5. podasz niezbędne dane i opłacisz zamówienie.

Resztę spraw związanych z cateringiem dietetycznym we Wrześni pozostaw nam.

Sprawdź gdzie dowozimy pudełka

Poniżej prezentujemy miejscowości, do których aktualniemy dowozimy nasz catering. 

Call Now Button