Catering dietetyczny Środa Wielkopolska

Catering dietetyczny w Środzie Wielkopolskiej, czyli to, co smaczne i zdrowe. Przekonaj się, jak łatwo możesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, osiągnąć wymarzoną sylwetkę czy zadbać o lepsze samopoczucie. Nasze posiłki to doskonałe źródło energii, składników odżywczych i wyjątkowego smaku – takie połączenie pozwoli Ci na nowo odkryć przyjemność z jedzenia. Sprawdź catering dietetyczny w Środzie Wlkp. od Fresh Catering i postaw na zdrowy styl życia!

Twój catering dietetyczny w Środzie Wielkopolskiej

Chcesz zaoszczędzić czas, zrzucić kilka kilogramów czy potrzebujesz urozmaicenia w codziennym menu – dieta pudełkowa, jaką dostarczamy do Środy Wlkp. to rozwiązanie idealne dla każdego. Dbamy, aby każdy posiłek dostarczał Ci wszystkiego, co najlepsze – zarówno pod względem smaku, jak i wartości odżywczych.

  • Korzystamy z regionalnych i sezonowych produktów najwyższej jakości.
  • Nasz szef kuchni przygotowuje posiłki z pasją i pełną starannością, by każdy z nich był pełen doskonałego smaku.
  • Nasz dietetyk dba, aby każde danie było odpowiednio zbilansowane, przystosowane do wskazanej przez klientów kalorycznością.

Dieta pudełkowa od Fresh Catering to opcja dla klientów indywidualnych oraz firm w Środzie Wlkp.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Jaka dieta pudełkowa w Środzie Wlkp od Fresh Catering będzie odpowiednia dla mnie?

Jeśli Twoja dieta musi spełniać określone wymogi żywieniowe u nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Przygotowaliśmy specjalne propozycje m.in dla wegetarian, sportowców, osób nietolerujących laktozy i glutenu itp. Do każdego wybranego pakietu cateringu dietetycznego ze Środy Wielkopolskiej możesz indywidualnie dostosować poziom kalorii – od 1000 do nawet 2500 kalorii.

2. Jaka jest cena cateringu dietetycznego w Środzie Wielkopolskiej od Fresh Catering?

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje dieta pudełkowa w Środzie Wielkopolskiej, już spieszymy z odpowiedzią. Cennik takiej usługi uzależniony jest od rodzaju pakietu. Im dłuższy pakiet, tym niższa cena. Przykładowo, za 1 dzień diety śródziemnomorskiej (1500 kalorii) zapłacisz 61 zł. Ta sama dieta w pakiecie 50 dni kosztuje już tylko 56 zł. Możesz także rozszerzyć swoją dietę dodatkowo o obiad dietetyczny za 22 zł lub 27 zł (zależnie od ilości kalorii). Dzięki poleceniu znajomemu naszego cateringu dietetycznego w Środzie Wlkp otrzymasz 5% rabatu na kolejne zamówienie. 

3. Jak złożyć zamówienie na dietę pudełkową Fresh Catering do Środy Wlkp?

To bardzo proste. Aby zamówić catering dietetyczny do Środy Wlkp wystarczy wejść w naszą zakładkę “Zamów”. Cały proces zamawiania odbywa się online.

  • Określ miasto, do którego mamy dostarczyć posiłki,
  • Wybierz jeden z wariantów diet pudełkowych,
  • Określ kaloryczność, ilość posiłków i dni,
  • Uzupełnij swoje dane i dane do dostawy,
  • Dokonaj płatności,

przedstawiciel Fresh Catering wkrótce pojawi się pod Twoimi drzwiami z przygotowanymi daniami.

Call Now Button