Catering dietetyczny Wrocław

Chcesz zmienić swoje życie kulinarne, ale w Twoim przypadku oznacza to rezygnację z czasochłonnego przygotowywania posiłków? Marzysz o smacznej diecie i regularności w spożywaniu dań? Catering dietetyczny we Wrocławiu od Fresh Catering Wrocław jest odpowiedzią na te potrzeby. Zobacz, jakie diety  oferujemy — każda z nich idealnie odpowiada na indywidualne potrzeby Twojego ciała.

Dieta Redukcyjna

Dieta redukcyjna dedykowana dla dorosłych kobiet i mężczyzn, pozwala w możliwie krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki takiej diecie można ładnie wyszczuplić wszystkie partie ciała oraz podkreślić figurę.

Dieta Optimal

Dieta Optimal to zestaw pięciu świeżych posiłków o zbilansowanej wartości kalorycznej oparty na wykluczeniu produktów tłustych, zawierających duże ilości cukrów, oraz produktów wysoko przetworzonych.

Dieta Wegetariańska

Dieta wegetariańska dedykowana dla osób które wykluczają z menu mięso zwierząt i ryb, zawiera dużo białek roślinnych z dominujących w diecie warzyw strączkowych.

Dieta z niskim indeksem glikemicznym

Nowość w ofercie Fresh Catering! Dieta z niskim indeksem glikemicznym skierowana jest do osób które ze względów zdrowotnych stawiają na spożycie produktów o obniżonej ilości węglowodanów.

2 Low Carb

Dieta niskowęglowodanowa, zdrowa i rozsądna, co w przypadku popularnych diet redukujących tkankę tłuszczową jest wyjątkowo rzadko spotykane. Dieta bogata w dobrej jakości węglowodany i tłuszcze ma pozytywny wpływ na stabilizację poziomu cukru we krwi.

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy dedykowana jest dla osób które wykluczają z menu produkty zbożowe zawierające gluten takich jak: żyto, pszenżyto, jęczmień i owies. Tym co wyróżnia nas na tle innych firm jest fakt że pieczywo bezglutenowe wypiekamy sami bez cukru i zbędnych konserwantów.

Dieta Sport

Dieta przeznaczona dla osób intensywnie trenujących. Wysokobiałkowy plan żywieniowy stworzony z myślą o budowaniu masy mięśniowej i utracie tkanki tłuszczowej. Menu diety sportowej opiera się o wysoką zawartość białka i tłuszczów oraz niskiej podaży węglowodanów w regularnych posiłkach.Dieta No Fish

Dieta dla osób które w swoim menu wykluczają ryby. Specjalnie dobrane przez dietetyka pod względem wartości odżywczych i kalorycznych potrawy bazujące na diecie redukcyjnej. W no Fish eliminujemy ryby i owoce morza, jednocześnie zastępując je innymi białkami pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego w zbilansowanych wartościach.


Dieta Lekkostrawna NOWOŚĆ!

Dieta przeznaczona dla osób, które w związku ze stanem zdrowia, przebytymi chorobami, przewlekłymi problemami z przewodem pokarmowym lub też wiekiem wymagają pokarmów lekko strawnych, szybko przyswajanych przez organizm. Dieta ta odciąża układ pokarmowy, eliminuje zaparcia, redukuje wzdęcia, redukuje refluks i zgagę, pozwala na uczucie lekkości a jednocześnie dostarcza niezbędne składnik odżywcze.

FreshBox

FreshBox to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie na gotowe posiłki niedietetyczne dostarczane do domów dla seniorów i osób przebywających w domach w czasie kwarantanny i nie tylko. Cena dotyczy FreshBoxa składającego się z zupy i drugiego dania na okres 1 dnia. Do wyboru jest kilka propozycji zmienianych co tydzień. Do podanej kwoty należy doliczyć wartość dostawy zależną od miasta dostawy

Fresh Detox

Fresh Detox. Kuracja odchudzająca składająca się z 6 soków o łącznej kaloryczności 2000. Polecana wszystkim, którzy chcą pozbyć się toksyn z organizmu, oraz zrzucić zbędne kilogramy.

Mini Pakiety

Mini Pakiety składają się z kilku wybranych posiłków z diety redukcyjnej i innych. Najmniejszy pakiet jaki dostarczamy do pracy lub pod wskazany adres to obiad i drugie śniadanie, idealny zestaw do pracy. Dostępne są różne warianty do wyboru, zapraszamy 🙂Dieta pudełkowa dla każdego z dostawą we Wrocławiu

Dieta redukcyjnadieta Optimaldieta wegetariańskadieta z niskim indeksem glikemicznymdieta Sirtfood, dieta bez glutenu i laktozydieta no fish i dieta sport — to tylko kilka naszych propozycji dietetycznych. Każda z nich wyróżnia się nie tylko świeżością i różnorodnością, ale również optymalnym dopasowaniem do indywidualnych potrzeb odbiorców. Jeśli chcesz schudnąć, poprawić swoje samopoczucie lub poprawić wyniki sportowe — koniecznie zasmakuj w jednej z nich.

Catering Wrocław – Zamów z dowozem do domu lub biura!

Catering dietetyczny Fresh Catering Wrocław to dieta pudełkowa z dowozem pod wskazany adres we Wrocławiu. Podaj nam tylko Twój adres, a zadbamy o resztę! Dieta pudełkowa Wrocław z dowozem jest dedykowana każdemu, kto nie chce lub nie może przygotowywać czasochłonnych posiłków. Gotowy, smaczny catering eliminuje ten problem!

FAQ

Jakie diety pudełkowe Wrocław znajdziesz w naszej ofercie?

We Fresh Catering Wrocław zamówisz dietę uniwersalną, wegetariańską, redukcyjną, bez ryb, dla sportowców, rewitalizującą, z niskim indeksem glikemicznym, bez laktozy i bez glutenu. Każda z nich powstała wyłącznie z wykorzystaniem wysokiej jakości, świeżych składników.

Dla kogo catering pudełkowy Wrocław?

Catering dietetyczny Wrocław i okolice jest szczególnie polecany tym, którzy planują zmienić swoją dietę na lepszą, zdrowszą i lepiej zbilansowaną. To również świetna propozycja dla zabieganych. Wśród osób cieszących się z naszych dań są również ci, którzy przechodzą na dietę z uwagi na swój stan zdrowia.

Dlaczego warto wybrać właśnie catering dietetyczny Wrocław dostarczany przez Fresh Catering?

Catering z dowozem Wrocław to jednak nie tylko wygoda. Mocne strony naszej diety to przede wszystkim różnorodność, odpowiednia kaloryczność i dopasowanie do potrzeb.

Jak zamówić dietę pudełkową od Fresh Catering Wrocław?

Nic prostszego! Jeśli chcesz wybrać jeden z naszych planów dietetycznych Wrocław, zamów catering z dowozem na naszej stronie. Wybierz dietę, zapotrzebowanie kaloryczne i podaj adres dostaw. Jeśli masz więcej pytań, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Sprawdź gdzie dowozimy pudełka

Poniżej prezentujemy miejscowości, do których aktualniemy dowozimy nasz catering. 

Call Now Button