Catering dietetyczny Konin

Wygoda czy brak czasu? Pewnie jedno i drugie. Te dwie przyczyny najczęściej powodują, że decydujemy się na zamówienie jedzenia z dowozem. Zazwyczaj decyzja taka podejmowana jest spontanicznie a zamawiane posiłki to standardowo pizza, kebab ewentualnie makarony. A co powiecie na catering dietetyczny? Jako pasjonaci zdrowego żywienia i ogólnie zdrowego trybu życia, umożliwiamy Wam zamówienie pełnowartościowych i zróżnicowanych posiłków. Zaoszczędzicie czas i będzie wygodnie. Ponadto będziecie jedli zdrowo, dzięki czemu już po kilku dniach zauważycie różnice w funkcjonowaniu Waszego organizmu.

CATERING Z DOWOZEM W KONINIE

Pomyślicie, jak prawdopodobnie większość osób na wieść o jedzeniu dietetycznym, że tak przygotowywane posiłki nie mogą być smaczne, poza tym będą małe i nie najecie się na tyle aby zaspokoić głód. Musimy Was uspokoić. Nasza dieta nie przewiduje głodzenia. Głównym jej założeniem jest dostarczenie Waszemu organizmowi odpowiedniej dawki kalorii w mniej więcej równych odstępach czasu. Dzięki regularności spożywania posiłków nie poczujecie się na tyle głodni aby jak najszybciej i obojętnie co zjeść tylko po ty by zaspokoić głód. Dieta redukcyjna nie jest jedyną w naszej ofercie. Każdy znajdzie tu dla siebie coś odpowiedniego w zależności jakie korzyści chce osiągnąć decydując się na nasz catering. A to co wybierzecie dowieziemy Wam prosto do domu lub biura!

JAK ZAMÓWIĆ CATERING W KONINIE

Obraliście sobie cel jaki chcecie osiągnąć dzięki zamówieniu naszych posiłków? Co jeszcze musicie zrobić. Po pierwsze wybrać jedną z naszych diet. Tutaj macie duże pole do popisu. Oprócz standardowej diety redukcyjnej czyli mającej za zadanie umożliwić Wam zrzucenie kilku kilogramów możecie zdecydować się na dietę bez glutenu, śródziemnomorską, sportową i nie tylko. Druga sprawa, która w 100% zależna jest od Was to musicie zaplanować godziny spożywania posiłków co nie powinno stanowić problemu ponieważ dostarczymy Wam zapakowane posiłki, które w każdej chwili będziecie mogli sobie podgrzać. Nie musicie martwić się o wcześniejsze ich przygotowanie oraz pakowanie w niezliczoną ilość pudełek. Zadzwoń, zamów, odbierz, zjedz.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Ile kosztuje catering dietetyczny Fresh Catering w Koninie?

Catering dietetyczny oferowany na terenie Konina obejmuje różne warianty diet. Ich ceny różnią się w zależności od rodzaju diety, kaloryczności oraz liczby dni, przez które będziesz korzystał z cateringu. Na przykład miesięczna dieta redukcyjna na 2000 kcal to koszt 1200 zł, z kolei dieta wegetariańska na ten sam okres i dla tej samej kaloryczności to koszt 1800 zł. Sprawdź nasz cennik i poznaj wszystkie rozwiązania.

2. Jakie diety oferuje Fresh Catering w Koninie?

Dieta pudełkowa w Koninie to dieta przystosowana do Twoich potrzeb:

 • redukcyjna,
 • śródziemnomorska,
 • optimal,
 • bez glutenu i laktozy,
 • wegetariańska,
 • wege+ryba,
 • no fish,
 • sport.

Oferujemy także pakiety obejmujące mniejszą liczbę posiłków:

 • dobry początek dnia,
 • zdrowy lunch,
 • zrzucaj kilogramy

oraz soki w pakiecie Fresh Detox.

3. Jak zamówić dietę pudełkową od Fresh Catering w Koninie?

Dieta z dowozem w Koninie to wygodne rozwiązanie, już od samego procesu zamówienia. Co trzeba zrobić?

 1. Otworzyć zakładkę „Zamów”,
 2. wybrać województwo,
 3. zdecydować się na dany zestaw,
 4. wskazać liczbę posiłków, kaloryczność i liczbę dni,
 5. podać niezbędne dane i opłacić zamówienie.

Resztą zajmie się nasza firma cateringowa, a Ty możesz czekać, aż dieta pudełkowa znajdzie się u Twoich drzwi.

Call Now Button