Catering dietetyczny Konin

Wygoda czy brak czasu? Pewnie jedno i drugie. Te dwie przyczyny najczęściej powodują, że decydujemy się na zamówienie jedzenia z dowozem. Zazwyczaj decyzja taka podejmowana jest spontanicznie a zamawiane posiłki to standardowo pizza, kebab ewentualnie makarony. A co powiecie na catering dietetyczny? Jako pasjonaci zdrowego żywienia i ogólnie zdrowego trybu życia, umożliwiamy Wam zamówienie pełnowartościowych i zróżnicowanych posiłków. Zaoszczędzicie czas i będzie wygodnie. Ponadto będziecie jedli zdrowo, dzięki czemu już po kilku dniach zauważycie różnice w funkcjonowaniu Waszego organizmu.

Dieta Redukcyjna

Dieta redukcyjna dedykowana dla dorosłych kobiet i mężczyzn, pozwala w możliwie krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki takiej diecie można ładnie wyszczuplić wszystkie partie ciała oraz podkreślić figurę.

Dieta Optimal

Dieta Optimal to zestaw pięciu świeżych posiłków o zbilansowanej wartości kalorycznej oparty na wykluczeniu produktów tłustych, zawierających duże ilości cukrów, oraz produktów wysoko przetworzonych.

Dieta Wegetariańska

Dieta wegetariańska dedykowana dla osób które wykluczają z menu mięso zwierząt i ryb, zawiera dużo białek roślinnych z dominujących w diecie warzyw strączkowych.

Dieta z niskim indeksem glikemicznym

Nowość w ofercie Fresh Catering! Dieta z niskim indeksem glikemicznym skierowana jest do osób które ze względów zdrowotnych stawiają na spożycie produktów o obniżonej ilości węglowodanów.

2 Low Carb

Dieta niskowęglowodanowa, zdrowa i rozsądna, co w przypadku popularnych diet redukujących tkankę tłuszczową jest wyjątkowo rzadko spotykane. Dieta bogata w dobrej jakości węglowodany i tłuszcze ma pozytywny wpływ na stabilizację poziomu cukru we krwi.

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy dedykowana jest dla osób które wykluczają z menu produkty zbożowe zawierające gluten takich jak: żyto, pszenżyto, jęczmień i owies. Tym co wyróżnia nas na tle innych firm jest fakt że pieczywo bezglutenowe wypiekamy sami bez cukru i zbędnych konserwantów.

Dieta Sport

Dieta przeznaczona dla osób intensywnie trenujących. Wysokobiałkowy plan żywieniowy stworzony z myślą o budowaniu masy mięśniowej i utracie tkanki tłuszczowej. Menu diety sportowej opiera się o wysoką zawartość białka i tłuszczów oraz niskiej podaży węglowodanów w regularnych posiłkach.Dieta No Fish

Dieta dla osób które w swoim menu wykluczają ryby. Specjalnie dobrane przez dietetyka pod względem wartości odżywczych i kalorycznych potrawy bazujące na diecie redukcyjnej. W no Fish eliminujemy ryby i owoce morza, jednocześnie zastępując je innymi białkami pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego w zbilansowanych wartościach.


Dieta Lekkostrawna NOWOŚĆ!

Dieta przeznaczona dla osób, które w związku ze stanem zdrowia, przebytymi chorobami, przewlekłymi problemami z przewodem pokarmowym lub też wiekiem wymagają pokarmów lekko strawnych, szybko przyswajanych przez organizm. Dieta ta odciąża układ pokarmowy, eliminuje zaparcia, redukuje wzdęcia, redukuje refluks i zgagę, pozwala na uczucie lekkości a jednocześnie dostarcza niezbędne składnik odżywcze.

FreshBox

FreshBox to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie na gotowe posiłki niedietetyczne dostarczane do domów dla seniorów i osób przebywających w domach w czasie kwarantanny i nie tylko. Cena dotyczy FreshBoxa składającego się z zupy i drugiego dania na okres 1 dnia. Do wyboru jest kilka propozycji zmienianych co tydzień. Do podanej kwoty należy doliczyć wartość dostawy zależną od miasta dostawy

Fresh Detox

Fresh Detox. Kuracja odchudzająca składająca się z 6 soków o łącznej kaloryczności 2000. Polecana wszystkim, którzy chcą pozbyć się toksyn z organizmu, oraz zrzucić zbędne kilogramy.

Mini Pakiety

Mini Pakiety składają się z kilku wybranych posiłków z diety redukcyjnej i innych. Najmniejszy pakiet jaki dostarczamy do pracy lub pod wskazany adres to obiad i drugie śniadanie, idealny zestaw do pracy. Dostępne są różne warianty do wyboru, zapraszamy 🙂CATERING Z DOWOZEM W KONINIE

Pomyślicie, jak prawdopodobnie większość osób na wieść o jedzeniu dietetycznym, że tak przygotowywane posiłki nie mogą być smaczne, poza tym będą małe i nie najecie się na tyle aby zaspokoić głód. Musimy Was uspokoić. Nasza dieta nie przewiduje głodzenia. Głównym jej założeniem jest dostarczenie Waszemu organizmowi odpowiedniej dawki kalorii w mniej więcej równych odstępach czasu. Dzięki regularności spożywania posiłków nie poczujecie się na tyle głodni aby jak najszybciej i obojętnie co zjeść tylko po ty by zaspokoić głód. Dieta redukcyjna nie jest jedyną w naszej ofercie. Każdy znajdzie tu dla siebie coś odpowiedniego w zależności jakie korzyści chce osiągnąć decydując się na nasz catering. A to co wybierzecie dowieziemy Wam prosto do domu lub biura!

JAK ZAMÓWIĆ CATERING W KONINIE

Obraliście sobie cel jaki chcecie osiągnąć dzięki zamówieniu naszych posiłków? Co jeszcze musicie zrobić. Po pierwsze wybrać jedną z naszych diet. Tutaj macie duże pole do popisu. Oprócz standardowej diety redukcyjnej czyli mającej za zadanie umożliwić Wam zrzucenie kilku kilogramów możecie zdecydować się na dietę bez glutenu, śródziemnomorską, sportową i nie tylko. Druga sprawa, która w 100% zależna jest od Was to musicie zaplanować godziny spożywania posiłków co nie powinno stanowić problemu ponieważ dostarczymy Wam zapakowane posiłki, które w każdej chwili będziecie mogli sobie podgrzać. Nie musicie martwić się o wcześniejsze ich przygotowanie oraz pakowanie w niezliczoną ilość pudełek. Zadzwoń, zamów, odbierz, zjedz.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Ile kosztuje catering dietetyczny Fresh Catering w Koninie?

Catering dietetyczny oferowany na terenie Konina obejmuje różne warianty diet. Ich ceny różnią się w zależności od rodzaju diety, kaloryczności oraz liczby dni, przez które będziesz korzystał z cateringu. Na przykład miesięczna dieta redukcyjna na 2000 kcal to koszt 1200 zł, z kolei dieta wegetariańska na ten sam okres i dla tej samej kaloryczności to koszt 1800 zł. Sprawdź nasz cennik i poznaj wszystkie rozwiązania.

2. Jakie diety oferuje Fresh Catering w Koninie?

Dieta pudełkowa w Koninie to dieta przystosowana do Twoich potrzeb:

 • redukcyjna,
 • śródziemnomorska,
 • optimal,
 • bez glutenu i laktozy,
 • wegetariańska,
 • wege+ryba,
 • no fish,
 • sport.

Oferujemy także pakiety obejmujące mniejszą liczbę posiłków:

 • dobry początek dnia,
 • zdrowy lunch,
 • zrzucaj kilogramy

oraz soki w pakiecie Fresh Detox.

3. Jak zamówić dietę pudełkową od Fresh Catering w Koninie?

Dieta z dowozem w Koninie to wygodne rozwiązanie, już od samego procesu zamówienia. Co trzeba zrobić?

 1. Otworzyć zakładkę „Zamów”,
 2. wybrać województwo,
 3. zdecydować się na dany zestaw,
 4. wskazać liczbę posiłków, kaloryczność i liczbę dni,
 5. podać niezbędne dane i opłacić zamówienie.

Resztą zajmie się nasza firma cateringowa, a Ty możesz czekać, aż dieta pudełkowa znajdzie się u Twoich drzwi.

Sprawdź gdzie dowozimy pudełka

Poniżej prezentujemy miejscowości, do których aktualniemy dowozimy nasz catering. 

Call Now Button