CATERING DIETETYCZNY POBIEDZISKA

Najlepszy catering dietetyczny w Pobiedziskach? Wybierz Fresh Catering, a przekonasz się, że dieta pudełkowa nie musi być nudna. Zdrowe odżywianie to nasza pasja, dlatego masz pewność, że wszystkie posiłki będą odpowiednio zbilansowane. Cotygodniowe menu tworzymy w konsultacji z profesjonalnym dietetykiem. Jeśli jesteś aktywną osobą, nie masz czasu na gotowanie, ale chcesz jeść smacznie i zdrowo, wybierz nasz catering dietetyczny w Pobiedziskach. 

Dieta pudełkowa w Pobiedziskach z dostawą do domu

Zapomnij o codziennych zakupach i gotowaniu! Fresh Catering zapewnia zmieniające się co tydzień menu, które jest dostosowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać catering dietetyczny w Pobiedziskach:

 • Fresh Catering korzysta z regionalnych i sezonowych produktów najwyższej jakości,
 • posiłki przygotowuje profesjonalny szef kuchni,
 • oferujemy dietę pudełkową dla klientów indywidualnych i biznesowych,
 • dostarczamy catering dietetyczny pod wskazany adres (złóż zamówienie do godziny 10, a dostawę otrzymasz następnego dnia),
 • Ty decydujesz o ilości posiłków oraz kaloryczności.

Tworzymy menu dostosowane do Twojej codziennej aktywności i potrzeb żywieniowych. Catering dostarczamy zarówno do domów jak i biur.

Catering dietetyczny dostosowany do Twoich potrzeb

Korzystanie z cateringu dietetycznego nigdy nie było przyjemniejsze. Fresh Catering w Pobiedziskach to szeroka oferta, w której skład wchodzą: 

 • dieta redukcyjna,
 • dieta wegetariańska,
 • dieta bez glutenu i laktozy,
 • dieta bezrybna,
 • dieta dla sportowców.

Dieta pudełkowa od Fresh Catering uwzględnia potrzeby różnych osób tak, by każdy mógł cieszyć się zdrowym odżywianiem. Dodatkowo, jeśli polecisz nasz catering w Pobiedziskach koleżance z pracy lub innej osobie, otrzymasz 5% rabat na kolejny pakiet dowolnej diety.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 1. Ile kosztuje catering dietetyczny w Pobiedziskach od Fresh Catering?

Cena, jaką zapłacisz za nasze posiłki oraz ich dostawę zależy od wybranego pakietu. Pakiety na więcej dni opłacają się bardziej. Przykładowo, wybierając dietę bez glutenu i laktozy (1500 kalorii) na jeden dzień zapłacisz 63 zł. Ta sama dieta w pakiecie 50 dni kosztuje już 58 zł. 

     2. Jaką dietę z menu diety pudełkowej w Pobiedziskach wybrać?

Komponując nasze propozycje diet pudełkowych staraliśmy się, aby były one dostosowane pod różnorodne gusta i preferencje. Jeśli jesteś wegetarianinem, nie tolerujesz laktozy, czy glutenu, masz problemy z nadwagą - u nas znajdziesz odpowiednio złożoną dietę, która spełni Twoje oczekiwania. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z cateringiem dietetycznym w Pobiedziskach możesz skorzystać z naszej opcji “Fit Start”.

    3. Jak zamówić catering dietetyczny od fresh Catering na terenie Pobiedzisk?

Aby złożyć zamówienie online, wystarczy wejść w zakładkę “Zamów”. W dalszych krokach wybierasz miejscowość Pobiedziska, ilość dań, kaloryczność, ilość dni. Ostatnim etapem jest podanie danych kontaktowych oraz adresu dostawy.